Türkiye’nin ilk özel hava yolu şirketlerinden olan AtlasGlobal, yolcu ve yük taşımacılığında önde gelen firmalardan biridir. Gün geçtikte hem uçak filosunu, hem de yolcu ağını genişleten AtlasGlobal bugün yurt içinde ve yurt dışında oldukça popülerdir. Yılın dört mevsimi de en uygun fiyatlar üzerinden uçak bileti bulabileceğiniz TatilCity.NET’TE arama yaparak AtlasGlobal’in tüm uçuşlarına kolaylıkla erişebilirsiniz. Yapacağınız arama sonucunda kriterlerinize en uygun ve hesaplı uçak biletini kolaylıkla alabilirsiniz. Uçak biletinin yanı sıra aynı zamanda dünyanın farklı turizm şehirlerine tatil ve otel fırsatı da bulabileceğiniz firmamızın tüm kampanyalarına web sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. Kaliteli, ekonomik ve güvenilir turizm anlayışının öncüsü olan TatilCity.NET’e web üzerinden olduğu gibi çağrı merkezimiz aracılığı ile de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Firmamız seyahatinizin

her aşamasında sizin yanınızda.

Ucuz Uçak AtlasGlobal

Ucuz Uçak AtlasGlobal

TatilCity.NET 20 senedir sektörde olan bir Camila Travel markasıdır. Ucuz uçak bileti ile misafirlerine hizmet sağlamak amacıyla bir dönem IATA olarak da sektöre hizmet verdi. Tatilcity.NET uçak biletinin yanı sıra ayrıca otel, tur ve vize gibi işlemleri de gerçekleştiriyor. Oldukça ucuz fiyatlar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçak biletlerinizi Tatilcity.Net’de bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif hava taşımacılığını yapan Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express ve Onur Air firmalarını ile gitmek istediğiniz şehre dair tüm aramaları web sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. TatilCity.Net’ten seyahatinize dair uçuş tarifeleri, gün ve saatlerini kolay ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tatil City’den Uygun Fiyatlar

Sizde gerek yurt içi, gerekse yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini farklı güzergahlar için oldukça düşük tutuyor. Yılın her mevsimi çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemiz üzerinden direkt Türkiye’nin her yerine aktarmalı uçak bileti seçeneklerini sizler için sıralıyor. Sitemizi ziyaret ederek uçak biletinizi hemen alabilir ve ucuz tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TatilCity.NET Merkez Ofis

İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şumnu Apt. K7 / Elmadağ Taksim / İstanbul