Ucuz Uçak Bileti Pegasus, ülkemizin 20 yıldır uçan en köklü ve deneyimli özel havayolu şirketidir. Deneyimli ve uzman kadrosuyla, teknik ekibiyle birlikte uçuş emniyetini ve güvenliğini sağlamaktadır.

Müşterinin memnuniyetine önem veren Ucuz Uçak Bileti Pegasus, nitelikli vizyonuyla da en uygun fiyat politikasına sahip olan bir firma. Pegasus, en gelişmiş teknoloji yöntemleriyle çağa ayak uyduran zamanında kalkış performansıyla da en çok tercih edilen özel uçak hava yoludur. Kalkış saatlerini zamanında internet sayfasında müşterilerine sağlıklı bir şekilde duyuran bir bilişim ağına sahiptir.

‘Yolculuk Herkesin Hakkıdır’ mottosuyla her bütçeye uygun herkesi her yere ulaştıran Ucuz Uçak Bileti Pegasus sizleri hayallerinize doğru keyifli bir yolculuğa çıkarıyor. Akılcı, ilkeli, sorumlu ve yenilikçi vizyonuyla uzun yıllar sektörde en iyi şekilde var olmaya devam ediyor.

Uçak Bileti Pegasus Fiyatları Uçak Bileti Pegasus Fiyatları

Pegasus aynı zamanda kargo, filo ve araç kiralama hizmeti de sunmaktadır. Yurt içinde 35, yurt dışında 75 olmak üzere 42 ülkede 111 rotaya uygun bilet ve ucuz fiyatlarla tarifeli seferler düzenlemektedir.

Kalite, Çevre ve İş Sağlığı ve Güvenliği Politikaları’yla gurur duyan Pegasus Hava Yolları bu önemli unsurlar doğrultusunda hareket ediyor. Bilgi güvenliği, çevre ve iş sağlığı, kaliteyle ilgili nelerin başarıldığını sürekli olarak denetleyen bir yönetimi vardır. Bu politikanın düzenli olarak uygulanması yönetimin bir taahhüdü olup, sorumluluğu çalışanlarla paylaşılmaktadır. Yönetimin taahhüdünü oluşturan ilkeler şunlardır;

Tüm çalışanların katkısıyla Emniyet Yönetim Sistemi sağlanabilir. CEO’dan yönetimin tüm birimleri ve şirket çalışanları emniyet performansının en iyi ve yüksek seviyede gerçekleştirilmesinden bizzat sorumludur.

Emniyet Yönetimi faaliyetlerini tüm uygun kaynaklarla destekleyerek güvenli bir şekilde yerine getirmektedir. Faal emniyet raporlamalarının ve iletişimin teşvik edilmesini bu yönde emniyet anlayışının da kurumsal bir kültür olarak gelişmesini sağlamaktır. Yönetimin ve çalışanların ana sorumluluğunu uygulamak emniyet yönetiminin görevidir.

Çalışanlara, yöneticilere, personele, emniyet yönetim sistemi performansını, yöneticilere ve çalışanlara aynı şekilde emniyet performansını yerine getirilmesiyle anlaşılır olması için taşıdıkları yükümlülükleri ve sorumlulukları tanımlamaktadır. Emniyet risklerinin minimum seviyeye indirilmesi, ortadan kaldırılması ve risk yönetim raporlama sistemiyle birlikte, risk faktörü tanımlama, risk yönetimi süreçlerinin oluşturulması ve yürütülmesini sağlar.

Operasyonel olarak ortaya çıkan kabul edilemez olan davranışlar, her türlü yasa dışı eylem, kasti, ihmal ya da bilerek prosedüre aykırı olarak yapılmış eylemler dışında disiplin cezası uygulanmayacağı bunun yerine ‘Adil Kültürü’ nün uygulanacağı, tehlike raporlama sistemiyle emniyet açığı olarak değerlendirilerek raporlama yapılacağı, operasyonel olarak kabul edilemez davranışlar olmadığı sürece cezai işlem uygulanmayacağı belirtilmiştir. Mevzuat, yönetmelik gereksinimlerine ve standartlara uymak zorundadır. Emniyet süreçlerini ve stratejilerini uygulamak ve bunun yerine getirecek eğitimli, bilgi ve deneyim sahibi personeli hazır bulundurmaktadır. Performans değerlendirmesi hedeflerle kıyaslanarak oluşturulup, ölçüm işlemleri yapılmaktadır.

Acil Durum Yönetim Planının koordinasyon içinde uygulanması için prosedürler yayınlanmaktadır. Bu anlamda ilgili kişilere yetki ve sorumluluk verilerek, gerekli ekipmanlar temin edilmektedir. Uçuş görevlilerinin yorgunluk tehlikelerini saptamak, risklerini incelemek bu anlamda analiz süreçlerini uygulamak ve izlemektedir.

Pegasus, Türkiye başta olmak üzere dünyanın bir çok şehrine uçuş hizmeti sağlayan kaliteli hizmet anlayışına sahip güvenilir bir hava yolu markasıdır.