Çok ucuz fiyatlar ile Çanakkale Eskişehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Çanakkale’den Eskişehir’e direkt uçuş yoktur. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak aktarmalar dahil 14 saat 55 dakikadır.

Çanakkale Eskişehir uçak bileti al!

Sizde Çanakkale‘den Eskişehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Çanakkale Eskişehir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Eskişehir’de nerelere gidebiliriz?

Çanakkale Eskişehir Uçak Bileti

Çanakkale Eskişehir Uçak Bileti

İç Anadolu Bölgesinde yer alan Eskişehir, oldukça köklü bir geçmişe sahiptir. Frigyalılar döneminden kalma pek çok esere ev sahipliği yapan kent, aynı zamanda birbirinden güzel manzaralara sahiptir. Termal su kaynakları ile de ünlü olan şehir, dört mevsim boyunca yerli ve yabancı pek çok turistin gezi rotasını oluşturuyor.

Haşhaşlı börek, lületaşı, çibörek ve met helvasının meşhur olduğu Eskişehir, ülkemizde Tatar nüfusunun da çoğunluğunu barındırıyor.

Termal su kaynaklarıyla romatizma, cilt hastalıkları ve egzama gibi pek çok rahatsızlığa iyi geldiği bilinen Eskişehir, oldukça yüksek oranda yerli ve yabancı turist çekiyor. Şehrin pek çok yerinde bulunan ve her gün belirli saatler aralığında hem kadınlar, hem de erkekler için açık olan hamamları yöresel kültürünün bir parçasıdır.

Eskişehir otobüs terminalinin yakınında bulunan Kentpark, ülkemizin ilk yapay denizine sahiptir. Her yaştan kesimin oldukça ilgisini çekmeyi başaran park, geniş bir alana kuruludur. Restoranlar, kafeler, dinlenme alanları ve at çifliğinin de yer aldığı Kentpark, şehirde görülmesi gereken özel yerlerden biridir.

Çanakkale Eskişehir uçak bileti fiyatları

Eskişehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Eskişehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. THY uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Çanakkale Eskişehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Çanakkale Havalimanı Ulaşım

Çanakale Havalimanı’ndan şehir merkezlere giden otobüsler bulunmaktadır. Üstelik bu otobüsler uçuş saatlerine göre düzenlendiğinden şehir merkezine gitmek oldukça kolaydır. Bunun yanında taksi ile de hızlı bir şekilde şehre varabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama firması da bulunmaktadır. Dileyenler istedikleri bir aracı kiralayarak Çanakkale merkeze ulaşabilirler.

Çanakkale Havalimanı içinden de Çanakkale Eskişehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Çanakkale Eskişehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı