Çok ucuz fiyatlarla Nevşehir Kocaeli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Nevşehir’den Kocaeli’ne her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 10 dakikadır.

Nevşehir Kocaeli uçak bileti al!

Sizde Nevşehir‘den Kocaeli’ne gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Nevşehir Kocaeli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kocaeli’de nerelere gidebiliriz?

Nevşehir Kocaeli Uçak Bileti

Nevşehir Kocaeli Uçak Bileti

Marmara Bölgesinin İstanbul ve Bursa’dan sonra en gelişmiş ve büyük 3. şehri olan Kocaeli, nüfus bakımından da bir o kadar fazladır. Tahmin edilenden çok daha fazla doğal güzelliğe kapılarını açan Kocaeli, yaz aylarında hareketlenen plajları, yaylaları, şelaleleri ve gölleri ile tam bir kaçış noktasıdır. Aynı zamanda Kartepe ile ülkemizin önemli kış merkezlerinden biri olan şehir, dört mevsim boyunca da yerli ve yabancı gezgini çekecek aktivitelere sahiptir. Kocaeli aynı zamanda tarihsel ve mimari süreçleri ile de dikkatleri üzerine çeker.

Osmanlı döneminin en ünlü ressamlarından biri olan Osman Hamdi Bey adına açılan müze, kentin kültürel ve sanatsal faaliyetlerinin bir parçasıdır. 26 yıl boyunca yaz aylarını burada geçiren ünlü ressamın Eskihisar’daki köşkü Fransız mimarisinden izler taşıyan 2 katlı beyaz yapıdır. Muhteşem bir mimarlık örneği olan köşk iç ve dış süslemeleri ile dikkat çeker. Osman Hamdi Bey Müzesinde ressamın yıllar içinde yaptığı birçok eserin replikası sergilenir. Aynı zamanda ressamın yıllar içinde kullandığı pek çok kişisel eşyasını, yazıları ve fotoğraflarını yakından görme imkanı da vardır.

Nevşehir Kocaeli uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Kocaeli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Kocaeli seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp’e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer’dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Nevşehir Havalimanı içinden de Nevşehir Kocaeli uçak bileti satın alınabiliyor.

Nevşehir Kocaeli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.