Çok ucuz fiyatlarla Rize Erzurum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Rize’den Erzurum’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 10 dakikadır.

Rize Erzurum uçak bileti al!

Sizde Rize’den Erzurum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Rize Erzurum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzurum’da nerelere gidebiliriz?

Rize Erzurum Uçak Bileti

Rize Erzurum Uçak Bileti

Anadolu’nun en eski yerleşimlerinden biri olan Erzurum, Doğu Anadolu Bölgesinde yer alır. Yüzyıllar boyunca çeşitli kültürlerin ve genellikle İslam dinine mensup toplulukların hakimiyeti altına giren kent, bu özelliği ile bugün Türkiye’nin önemli inanç turizmi merkezlerinden biridir. Özellikle Anadolu Selçuklu ve Osmanlı döneminin en heybetli örneklerine ev sahipliği yapan Erzurum kültürel ve tarihi turizm merkezlerinin başında gelir. Palandöken’in eteklerine kurulu olan şehir aynı zamanda soğuk ve kuru iklimi neticesinde günümüzde kış turizmi merkezlerinden biridir.

Anadolu Selçuklu mezar yapılarının ülkemizdeki en güzel örneklerinden biri olan Üç Kümbetler, Erzurum turunda mutlaka görülmesi gereken yerlerin başında gelir. Şehrin en görkemli sembollerinden biri olarak karşımıza çıkan bu mirasların tam olarak hangi tarihte ve kimler tarafından yapıldığı bilinmese de en büyüğünün Emir Saltık’a ait olduğu bilinen bir gerçektir. Üç adet görkemli yapıdan meydana gelen kümbetler şehrin turizmini canlı tutan merkezlerden biridir.

Şehirde görmekten keyif alacağınız bir diğer yapı ise Erzurum Kalesidir. Köklü bir geçmişe sahip olan kalenin Bizans İmparatorluğu döneminde yapıldığı bilinir. Çeşitli uygarlıklar tarafından uzun yıllar boyunca kullanılan kale iç ve dış mekanlardan oluşsa da günümüzde dış surların genellikle yıkıldığı görülür. Aynı zamanda kale dört bir yanındaki isimleri ile dönemsel bir zenginliğe sahiptir.

Rize Erzurum uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Erzurum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Erzurum seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin’e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Rize-Artvin Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı içinden de Erzurum uçak bileti satın alınabiliyor.

Erzurum Havalimanı Ulaşım

Her sene hem yerli hem de yabancı turisti ağırlayan Erzurum’da havaalanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birincisi şayet hızlı ve konforlu bir araç tercih edecekseniz taksidir. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler için ise havalimanından kalkan ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Müdürlüğü tarafından düzenlenen özel servisler bulunmaktadır. Oldukça ekonomik olan bu servisler ile pek çok lokasyona gitmeniz mümkündür.

Erzurum Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaştıktan sonra belediye otobüsleri ile istediğiniz bölgeye gidebiliriz. Bu otobüsler İstasyon Meydanı’ndan kalkmaktadır. G5 numaralı otobüsler ile Palandöken

Kayak Merkezi’ne gitmeniz mümkün. Ayrıca İstasyon Meydanı’nın hemen yanında Erzurum Garı mevcut olduğundan buradan trenle de şehrin çeşitli yerlerine gidebilirsiniz.

Rize Erzurum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.