Çok ucuz fiyatlarla Siirt Malatya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Siirt’den Malatya’ya  her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 20 dakikadır.

Siirt Malatya uçak bileti al!

Sizde Siirt’den Malatya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Siirt Malatya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Malatya’da nerelere gidebiliriz?

Siirt Malatya Uçak Bileti

Siirt Malatya Uçak Bileti

Doğu Anadolu’nun doğa ile iç içe olan şehirlerinden Malatya gerek kültürel, gerekse tarihsel özellikleri ile oldukça gözde bir yerleşimdir. Şehir barındırdığı tarihsel zenginliğini bugün müzelerinde ve antik kentlerinde özenle ortaya koyar. Kesin olarak adlandırılmasa da Eski Malatya (Battalgazi) ve Yeni Malatya olarak ikiye ayrılan şehir, bugün mimarisi ile de dikkatleri üzerine çeker. Kent tüm bunların yanı sıra şelaleleri, kanyonları, yaylaları ve kaplıcası ile beğeni kazanır.

Türkiye’nin en büyük höyüklerinden olan Arslantepe Ören Yeri, Orduzu ilçesinde yer alır. Şehir merkezine 7 kilometre uzaklıkta olan bölge Malatya’nın ilk yerleşim yeridir. Bu özelliği ile bugün önemli merkezlerin başında gelen ören yerinin milattan önce 500 yılına ait olduğu bilinir. Günümüzde açık hava müzesi olarak ziyaretçilere açık olan Arslantepe, tarihseverlerin ilgi odağıdır. Özellikle Roma ve Bizans dönemlerine uzun yıllar boyunca tanıklık eden yerleşim tarih öncesi çağlara ait çok fazla eser barındırır. Kral ve aslan heykeli ile gösteriş kazanan ören yerinde yıllar boyunca yapılan kazı çalışmalarında ele geçirilen önemli eserlerin bazıları Malatya Müzesinde, bir kısmı ise Ankara’da yer alan Anadolu Medeniyetleri Müzesinde sergilenir.

Siirt Malatya uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Malatya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Malatya seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Siirt Havalimanı Ulaşım

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Siirt, Türkiye’yi Siirt Dilektepe Yolu Pınarca Köyü yolu üzerindeki Siirt Havalimanı ile bağlamaktadır. Siirt merkeze 14 kilometre mesafede bulunan Siirt Havalimanı, komşu şehirlerden yolcuları da İstanbul ve Ankara’ya ulaştırmaktadır. Siirt Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır.

Siirt Havalimanı içinde çok sayıda restoran, cafe, dinlenme alanı, ren a car ofisleri ve farklı bankalara ait ATM’ler bulunuyor.

Siirt Havalimanına Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havaş

Havayolları işletmeciliği altında Siirt Havalimanı’ndan şehir merkezinin farklı noktalarına belli saatlerde Havaş ile ulaşım sağlamaktadır.

Otobüs

Siirt belediyesi tarafından düzenlenen ve şehir merkezinin farklı noktalarından hareket eden otobüs seferleri ile Siirt Havalimanı’na ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araçlar

Siirt şehir merkezine yaklaşık olarak 14 kilometre mesafede yer alan Siirt Havalimanı’na özel taksi ile 20-25 dakika süren bir yolculuk sonrası ulaşabilirsiniz. Araç kiralamak isterseniz,  iç hatlar veya dış hatlar terminalinde yer alan rent a car şirketlerinden faydalanabilirsiniz.

Siirt Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Siirt’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Siirt Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saatte uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Siirt Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Havalimanı içinde bulunan taksi durağı da 7/24 havalimanı yolcularına hizmet vermektedir.

Siirt Havalimanı içinden de Malatya uçak bileti satın alınabiliyor.

Malatya Havalimanı Ulaşım

Malatya’nın Akçadağ ilçesinde bulunan Erhaç Havalimanı şehir merkezine 34 km mesafede yer almaktadır. Havalimanından Malatya şehir merkezine gitmek için HAVAŞ, taksi, araç kiralama gibi seçenekler olduğu gibi Akçadağ’a gelen belediye otobüsleri de hizmet vermektedir.

Siirt Malatya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.