Çok ucuz fiyatlarla Sinop Diyarbakır uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sinop’tan Diyarbakır’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 20 dakikadır.

Sinop Diyarbakır uçak bileti al!

Sizde Sinop’tan Diyarbakır’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Sinop Diyarbakır uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Diyarbakır’da nerelere gidebiliriz?

Sinop Diyarbakır Uçak Bileti

Sinop Diyarbakır Uçak Bileti

Türkiye’nin diğer şehirlerinden farklı bir yüzünü yansıtan Diyarbakır, bugün kendi coğrafyasına özgü kültürel değerleri ve tarihsel özellikleri ile dikkat çeker. Yüzyıllar boyunca çeşitli uygarlıkların hakimiyet altına aldığı kent, tüm bu özelliklerine bugün sahip çıkar. Farklı kültürlerin ve inançların yıllar boyunca bir arada yaşadığı Diyarbakır; kaleleri, surları, camiden çevrilen kiliseleri ve tarihin en eski çağlarına ait ibadet mekanları ile tam bir ilgi odağıdır. Aynı zamanda kent kendine özgü gastronomi lezzetleri ile damaklarda şahane bir lezzet bırakır.

Anadolu’nun en eski camileri arasında gösterilen Diyarbakır Ulu Cami, şehirde geçmişin en büyük izlerinden biridir. Asırlar boyunca çeşitli dinlere ev sahipliği yapan yapı, 639 yılında Mar-Toma Kilisesinden camiye çevrildi. Üç farklı yerden girişi bulunan cami Hanefiler ve Şafiler olarak iki ayrı bölüme ayrılır. Aynı zamanda caminin bir başka özelliği ise üzerinde taşıdığı güneş saatidir.

Sinop Diyarbakır uçak bileti fiyatları

Diyarbakır seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Diyarbakır seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sinop Diyarbakır uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY’ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Sinop  Havalimanı içinden de Sinop Diyarbakır uçak bileti satın alınabiliyor.

Diyarbakır Havalimanı Ulaşım

Diyarbakır, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük şehri konumundadır. Tarihi dokusu ile insanları cezbeden şehrin havalimanından merkeze gitmek ise kolaydır. Bunun için birkaç seçene mevcuttur. Uçuş zamanına göre ayarlanmış otobüs seferleri bulunmaktadır. Havalimanı şehir merezine yakın olduğundan taksi ile geçiş yapılabilir.

Merkeze gitmek isteyen yolcular arzu ederlerse araba kiralama firmasından araç kiralayabilirler. Havaalanında yer alan araç kiralama şirketleri arasında Avis, Kançul Turizm, Hertz ve Emir Oto Kiralama bulunmaktadır. Buradan arzu edilen model ve fiyat aralığında araç seçilip merkeze gidilebilir.

Sinop Diyarbakır uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.