Çok ucuz fiyatlarla Sinop Mardin uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sinop’tan Mardin’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 50 dakikadır.

Sinop Mardin uçak bileti al!

Sizde Sinop’tan Mardin’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Sinop Mardin uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Mardin’de nerelere gidebiliriz?

Sinop Mardin Uçak Bileti

Sinop Mardin Uçak Bileti

Türkiye’nin yabancı turiste kapılarını açan şehirlerinden olan Mardin, yıl boyunca yüksek oranlarda bir turizm kapasitesine ev sahipliği yapar. Muhteşem mimarileri, kiliseleri, manastırları, camileri, kaleleri ve mağaraları ile görenleri kendine hayran bırakan kent Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en önemli yerleşimlerinden biridir. Dört mevsim boyunca da tam bir cazibe merkezi unsuru olarak nitelendirilen Mardin, bugün farklı kültürlerin ve dinlerin bir arada yaşadığı kozmopolit bir şehirdir. Yüzyıllar öncesine kadar geçmişine dair günümüzde pek çok kalıntı barındıran şehir, aynı zamanda yöresel lezzetleri ile de beğeni kazanır.

Muhteşem Mezopotamya manzarasını ayaklar altına alan Mardin Kalesi, şehre hakim bir tepe üzerindedir. Bugün en üst katına ulaşmanın yasaklandığı yapı, halk arasında “Kartal Yuvası” olarak da tanınır. Gece ve gündüz ayrı bir albeniye sahip olan kale, yüzyıllar boyunca çeşitli uygarlıklar tarafından kullanılması sonucu bugün pek çok medeniyetin önemli izlerine de şahitlik eder.

Sinop Mardin uçak bileti fiyatları

Mardin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Mardin seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sinop Mardin uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY’ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Sinop  Havalimanı içinden de Sinop Mardin uçak bileti satın alınabiliyor.

Mardin Havalimanı Ulaşım

Yıllık ortalama 700 bin yolcunun geçiş noktası olan Mardin Havalimanı 1999 yılında hizmete başlamıştır. Havalimanı şehir merkezine 20 km mesafede olmakla beraber yolcuların şehre ulaşımı için pek çok alternatif bulunmakta. Havalimanı toplamda 254 araçlık kapasiteli bir otoparka sahip. Yani özel aracınız ile gelmek isterseniz aracınızı burada güven içerisinde bırakabilirsiniz.

Şehir merkezine toplu taşıma araçları ile gitmek isteyenker için Mardin Belediyesi tarafından tahsis edilen otobüsler şehre seferler düzenlemekte. Eğer HAVAŞ servisleri ile gitmek isterseniz havalimanından belirli saatlerde kalkan bu araçlara binerek şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şehir merkezinden havalimanına ve havalimanından şehir merkezine düzenli bir şekilde gidip gelen minibüsler de bir diğer alternartif. Minibüs duraklarından şehre giden minibüslere binebilirsiniz.

Şehir merkezinden Mardin Havalimanı’na 40-45 dakikalık bir süre zarfında varabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz terminalde bulunan taksi durağından bir taksiye binerek şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Terminalde ayrıca araç kiralama firmaları da bulunuyor. Dilerseniz bütçenize göre istediğiniz modelde bir araç kiralayarak şehir merkezine kolaylıkla geçebilirsiniz.

Sinop Mardin uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.