Çok ucuz fiyatlarla Trabzon Kocaeli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Trabzon’dan Kocaeli’ne  her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 50 dakikadır.

Trabzon Kocaeli uçak bileti al!

Sizde Trabzon’dan Kocaeli’ne gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Trabzon Kocaeli ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Kocaeli’de nerelere gidebiliriz?

Trabzon Kocaeli Uçak Bileti

Trabzon Kocaeli Uçak Bileti

Marmara Bölgesinde yer alan Kocaeli, ülkemizde sanayinin en gelişmiş olduğu kentlerden biridir. Buna paralel olarak nüfusunda kalabalık olduğu Kocaeli, gelişmiş şehirler sıralamasına dahildir. Kent uygun coğrafi şartları neticesinde yüzyıllardan beri yerleşimin olduğu merkezdir. Köklü tarihi boyunca çeşitli uygarlıkların izlerini barındıran şehir aynı zamanda Türkiye’nin sıklıkla tercih edilen yayla turizmi bölgelerinden biridir.

Kocaeli tüm bunların yanı sıra Kartepe Kayak Merkezi ile kış aylarında yüksek oranlarda yerli ve yabancı gezginin gözde adresleri arasında yerini alır.

Sapanca Gölünün karşı tarafında bulunan Maşukiye, Kartepe eteklerinde cennet gibi bir doğaya hakimdir. Her daim taze ürünlerin bulunduğu tabiatın koynunda, kahvaltı yapabilir ve kiremitte balığın tadını çıkarabilirsiniz. Mi gibi doğası ile kendinizi yenileyip dinlenmeye çekileceğiniz Maşukiye’nin etrafında doğayla iç içe konaklama alternatifleri de bulabilirsiniz.

Trabzon Kocaeli uçak bileti fiyatları

Kocaeli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kocaeli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Trabzon Kocaeli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında konumlanmış olan Trabzon Havalimanı’ndan merkeze ulaşmak oldukça kolaydır.

Ayrıca havalimanı Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine otobüs seferleri dolmuş ve taksi seçenekleri ile gitmek mümkündür.

Bununla beraber eğer otel rezervasyonu yaptırdıysanız bazı otellerin havalimanı servisleri olduğunu hatırlatalım.

Havalimanında Rize, Giresun gibi yakın yerlere HAVAŞ ile servis imkanı da bulunmaktadır.

Trabzon Havalimanı içinden de Trabzon Kocaeli uçak bileti satın alınabiliyor.

 

Trabzon Kocaeli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.