Geniş halk kitlelerine hizmet vermek amacı ile 23 Nisan 2008 tarihin yolcu ve yük taşımacılığı faaliyetine başlayan AnadoluJet, günümüzde pek çok insan tarafından yoğun talep görür. Türk Hava Yolları güvencesi altında verdiği hizmet ile adından bahsettiren firma bugün THY’ye nazaran hizmetlerin sadeleştirilmesi ile rağbet görür. Firmanın asıl hedefinde Anadolu şehirlerine bağlanması ve ekonomi sınıfı konfigürasyonuyla elde edilecek maliyetin uçak biletlerine fazlasıyla yansıması amaçlandı. Bu bağlamda “Uçmayan kalmasın” sloganı ile binlere adını duyurmayı başaran AnadoluJet seyahat için oldukça cazip hale geldi. Ucuz uçak Bursa AnadoluJet seçeneği için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yıl boyunca en uygun fiyatlı uçak bileti imkanı sunan TatilCity.NET yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizin her aşamasında sizin yanınızda olmaya devam ediyor. Bize çağrı merkezimiz aracılığı ile de kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ucuz Uçak Bursa AnadoluJet

Ucuz Uçak Bursa AnadoluJet

TatilCity.NET 20 senedir sektörde olan bir Camila Travel markasıdır. Ucuz uçak bileti ile misafirlerine hizmet sağlamak amacıyla bir dönem IATA olarak da sektöre hizmet verdi. Tatilcity.NET uçak biletinin yanı sıra ayrıca otel, tur ve vize gibi işlemleri de gerçekleştiriyor. Oldukça ucuz fiyatlar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçak biletlerinizi Tatilcity.Net’de bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif hava taşımacılığını yapan Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express ve Onur Air firmalarını ile gitmek istediğiniz şehre dair tüm aramaları web sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. TatilCity.Net’ten seyahatinize dair uçuş tarifeleri, gün ve saatlerini kolay ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tatil City’den Uygun Fiyatlar

Sizde gerek yurt içi, gerekse yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini farklı güzergahlar için oldukça düşük tutuyor. Yılın her mevsimi çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemiz üzerinden direkt Türkiye’nin her yerine aktarmalı uçak bileti seçeneklerini sizler için sıralıyor. Sitemizi ziyaret ederek uçak biletinizi hemen alabilir ve ucuz tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TatilCity.NET Merkez Ofis

İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şumnu Apt. K7 / Elmadağ Taksim / İstanbul