İstanbul merkezli olarak yolcu ve yük taşımacılığı faaliyetine start veren Pegasus, kısa ve orta menzilli hatlarda noktadan noktaya uyguladığı “low cost” (düşük maliyetli hava yolu) sistemi ile bugün milyonlara kadar ulaşan önemli bir yolcu kapasitesine sahiptir. Özel hava yolu anlamında Türkiye’nin ilk firmalarından olan Pegasus,  charter uçuşlarla havacılık sistemine geçmesi ile talebini daha da artırdı. Günümüzde yurt içi ve yurt dışı uçuşlarında oldukça geniş avantajlar sağlayan firma ucuz uçak biletinin aranılan yüzlerinden biridir. Hizmetlerin sadeleştirilmesi ve ek ücret karşılığında artırılması ile uçuş faaliyetini gün geçtikçe artıran Pegasus Hava Yollarının tüm uçuşlarına web sitemiz üzerinden kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Ucuz uçak Bursa Pegasus seçeneği için en doğru adrestesiniz. Bursa için yoğun talep gören Pegasus, bu lokasyon için oldukça geniş avantajlara sahiptir.

Ucuz Uçak Bursa Pegasus

Ucuz Uçak Bursa Pegasus

TatilCity.NET 20 senedir sektörde olan bir Camila Travel markasıdır. Ucuz uçak bileti ile misafirlerine hizmet sağlamak amacıyla bir dönem IATA olarak da sektöre hizmet verdi. Tatilcity.NET uçak biletinin yanı sıra ayrıca otel, tur ve vize gibi işlemleri de gerçekleştiriyor. Oldukça ucuz fiyatlar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçak biletlerinizi Tatilcity.Net’de bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif hava taşımacılığını yapan Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express ve Onur Air firmalarını ile gitmek istediğiniz şehre dair tüm aramaları web sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. TatilCity.Net’ten seyahatinize dair uçuş tarifeleri, gün ve saatlerini kolay ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tatil City’den Uygun Fiyatlar

Sizde gerek yurt içi, gerekse yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini farklı güzergahlar için oldukça düşük tutuyor. Yılın her mevsimi çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemiz üzerinden direkt Türkiye’nin her yerine aktarmalı uçak bileti seçeneklerini sizler için sıralıyor. Sitemizi ziyaret ederek uçak biletinizi hemen alabilir ve ucuz tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TatilCity.NET Merkez Ofis

İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şumnu Apt. K7 / Elmadağ Taksim / İstanbul