Türkiye’nin düşük maliyetli olarak hava taşımacılığına başlayan AtlasJet 14 Mart 2001 tarihinde Öger Holding A.Ş. tarafından kuruldu. İlk uçuşunu 1 Haziran 2001 tarihinde gerçekleştiren firma, gün geçtikçe artan bir yolcu kapasitesine ev sahipliği yapmaya başladı. Bugün uçuş güzergahı bir hayli geniş olan firma 2015’te adını değiştirdi ve AtlasGlobal olarak devam etti. Ucuz uçak İzmir AtlasJet seçeneği için web sitemizde arama yapabilir ve en uygun uçak biletini kolaylıkla bulabilirsiniz.

Yıl boyunca turizmin her aşamasında sizin yanınızda olmaya devam eden TatilCity.NET aynı zamanda çeşitli yurt içi ve yurt dışı tatili ve oteli için geniş avantajlar sunmaya devam ediyor. Sizde tüm fırsatlarımızdan yararlanmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bize web sitemizin yanı sıra aynı zamanda çağrı merkezimiz aracılığı ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ucuz Uçak İzmir AtlasJet

Ucuz Uçak İzmir AtlasJet

TatilCity.NET 20 senedir sektörde olan bir Camila Travel markasıdır. Ucuz uçak bileti ile misafirlerine hizmet sağlamak amacıyla bir dönem IATA olarak da sektöre hizmet verdi. Tatilcity.NET uçak biletinin yanı sıra ayrıca otel, tur ve vize gibi işlemleri de gerçekleştiriyor. Oldukça ucuz fiyatlar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçak biletlerinizi Tatilcity.Net’de bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif hava taşımacılığını yapan Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express ve Onur Air firmalarını ile gitmek istediğiniz şehre dair tüm aramaları web sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. TatilCity.Net’ten seyahatinize dair uçuş tarifeleri, gün ve saatlerini kolay ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tatil City’den Uygun Fiyatlar

Sizde gerek yurt içi, gerekse yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini farklı güzergahlar için oldukça düşük tutuyor. Yılın her mevsimi çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemiz üzerinden direkt Türkiye’nin her yerine aktarmalı uçak bileti seçeneklerini sizler için sıralıyor. Sitemizi ziyaret ederek uçak biletinizi hemen alabilir ve ucuz tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TatilCity.NET Merkez Ofis

İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şumnu Apt. K7 / Elmadağ Taksim / İstanbul