İstanbul merkezli olarak uçuş faaliyetine başlayan Pegasus, Türkiye’nin ilk özel hava yolu firmaları arasındadır. İlk günden beri düşük maliyetli uçuş faaliyetini hem yurt içinde, hem de yurt dışında yürüten Pegasus Hava Yolları 1990 yılında Aer Lingus, Silkar Yatırım ve Net Holding’in girişimi ile charter uçuşlarla havacılık sektörüne giriş yaptı. Ödenen uçak biletine ek olarak hizmet sağlayan firma uyguladığı ‘low cost’ modeli ile yoğun bir talep alır. Günümüzde oldukça geniş bir uçuş ağına sahip olduğu görülen Pegasus’un tüm uçuşlarını web sitemiz üzerinden kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Ucuz uçak İzmir Pegasus seçeneği için hemen web sitemizi ziyaret edin ve en uygun fiyatlar ile biletinizi alın!

Uçak biletinin yanı sıra tatil ve otel avantajları içinde geniş imkanlar sunmaya devam eden firmamız yılın dört mevsimi boyunca çeşitli kampanyalar ile konuklarına seslenir.

Ucuz Uçak İzmir Pegasus

Ucuz Uçak İzmir Pegasus

TatilCity.NET 20 senedir sektörde olan bir Camila Travel markasıdır. Ucuz uçak bileti ile misafirlerine hizmet sağlamak amacıyla bir dönem IATA olarak da sektöre hizmet verdi. Tatilcity.NET uçak biletinin yanı sıra ayrıca otel, tur ve vize gibi işlemleri de gerçekleştiriyor. Oldukça ucuz fiyatlar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçak biletlerinizi Tatilcity.Net’de bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif hava taşımacılığını yapan Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express ve Onur Air firmalarını ile gitmek istediğiniz şehre dair tüm aramaları web sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. TatilCity.Net’ten seyahatinize dair uçuş tarifeleri, gün ve saatlerini kolay ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tatil City’den Uygun Fiyatlar

Sizde gerek yurt içi, gerekse yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini farklı güzergahlar için oldukça düşük tutuyor. Yılın her mevsimi çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemiz üzerinden direkt Türkiye’nin her yerine aktarmalı uçak bileti seçeneklerini sizler için sıralıyor. Sitemizi ziyaret ederek uçak biletinizi hemen alabilir ve ucuz tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TatilCity.NET Merkez Ofis

İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şumnu Apt. K7 / Elmadağ Taksim / İstanbul