Çok ucuz fiyatlar ile Ağrı Nevşehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Size faydalı olabileceğini düşündüğümüz ufak bilgiler de vermek istiyoruz. Ağrı‘dan Nevşehir’e günlük iki aktarmalı uçuş yapılmaktadır. Ağrı’dan Nevşehir’e uçuş süresi ise aktarma dahilinde olmakla beraber 9 saat 40 dakika sürmektedir.

Ağrı Nevşehir uçak bileti al!

Siz de Ağrı’dan Nevşehir’e seyahat edecekseniz TatilCity.Net üzerinden ucuz Ağrı Nevşehir uçak bileti satın alabilirsiniz. Sitemizde istenen gün ve saate göre en ekonomik Ağrı Nevşehir uçak bileti bulabilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak sitemizde çok kolay! Hemen tıklayın anında yerinizi ayırtın!

Peki, Nevşehir’de nerelere gidebiliriz?

Ağrı Nevşehir Uçak Bileti

Ağrı Nevşehir Uçak Bileti

Sadece ülkemiz açısından değil dünyaca bilinen ve her sene akın akın turistlere ev sahipliği yapan Nevşehir‘de gezip görmek isteyebileceğiniz pek çok yer var. Bunlardan birincisi elbette Kapadokya. Peri Bacaları’nın muhteşem manzarasını izlemek isterseniz mutlaka Kapadokya balon gezisine dahil olmalısınız.  Bu eşsiz manzarayı kendi gözlerinizle görmeli ve bu heyecan dolu geziye çıkmalısınız. Nevşehir’de birbirinden farklı ve ilgi çekici yer altı şehirleri bulunmakta. Bunlardan bir tanesi Özkonak Yeraltı Şehri. Birbirine bağlanan tüneller özel bir ışıklandırma sistemi ile aydınlatıldığından her yeri rahatlıkla gezebilirsiniz.

Bir başka tarihi miras ise Hacı Bektaş Veli Müzesi. Hacı Bektaş Veli’ye dair pek çok eşya ve yaşamına dair önemli bilgiler bulunduran müze ilginizi çekebilir. UNESCO’nun Dünya Mirası listesinde bulunan Göreme Açık Hava Müzesi’nde çok eski zamanlardan günümüze kadar gelmeyi başarabilmiş kiliseler ve şapeller bulunuyor. 12. yüzyılda Selçuklular döneminde yapılmış olan ve seşhrin sembolü olan Nevşehir Kalesi ise hala sapasağlam ayakta duran önemli bir tarihi yapı. Bir diğer önemli kale Uçhisar Kalesi, Kapadokya’nın en yüksek yerinde bulunuyor. Kale içerisindeki odalar ve merdivenler hala sağlam olmakla beraber kendinizi tarihte bir yolculuğa çıkmış gibi hissettiriyor.

Ağrı Nevşehir Uçak bileti fiyatları

Nevşehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air, Sun Express hava yolu şirketlerinin Nevşehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. AnadoluJet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Ağrı’dan Nevşehir’e ya da Nevşehir’den Ağrı’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Ağrı Nevşehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı Ulaşım

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Ağrı Havalimanı küçük yapıda bir havalimanıdır. Şehre uzaklığı ortalama 9 km civarındadır. Sivil hava trafiğine 1997 yılında açılmıştır. Ahmed-i Hani Havalimanı olarak da bilinen havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif yol bulunuyor. Aynı zamanda şehir merkezinden havalimanına gitmek için de bu alternatifler geçerlidir.

Ahmed-i Hani Havalimanı’ndan uçak saatlerine göre ayarlanmış olan belediye otobüsleri bulunmaktadır. Bu otobüsler ile şehre ulaşmak mümkündür. Şehir merkezine yakın bir mesafede olunduğundan taksiler de hızlı bir ulaşım aracı olarak tercih edilebilir.

Havalimanında araç kiralam a hizmeti sunan firmalar da bulunmaktadır. Dilendiği takdirde beğeni fiyat aralığına göre istenen bir araç kiralanabilir ve merkeze rahatlıkla gidilebilir.

Ağrı Nevşehir uçak bileti Ağrı Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp’e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer’dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Ağrı Nevşehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.