Çok ucuz fiyatlarla Bodrum Erzurum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bodrum’dan Erzurum’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 10 dakikadır.

Bodrum Erzurum  uçak bileti al!

Sizde Bodrum’dan Erzurum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bodrum Erzurum bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzurum’da nerelere gidebiliriz?

Bodrum Erzurum Uçak Bileti

Bodrum Erzurum Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinin en büyük şehirlerinden biri olan Erzurum, Palandöken’in eteklerine kurulu bir şehirdir. Ülkemizin kış turizmi şehirlerinden biri olan Erzurum, bu özelliği ile kış aylarında yerli ve yabancı pek çok gezginin uğrak noktasıdır. Çeşitli dönemlere ait yapılar topluluğu olarak adından söz ettiren kent, aynı zamanda ülkemizin inanç turizmi şehirlerinden biridir. Selçuklu döneminin önemli kalıcı miraslarına sahip olan il, arkeolojik olarak da bir değere sahiptir.

Erzurum’un güney batısında yer alan Palandöken, ülkemizin en soğuk noktalarından biridir. Türkiye’nin yeni bir yüzü olan Palandöken Kayak Merkezinin başlangıcı 2200 metre, zirve noktası ise Ejder tepe ile 3176 metre yüksekliktedir. Telesiyej, teleski, baby lift ve gondol liftine sahip olan bölgenin amatör ve prosfesyonel olmak üzere çeşitli kayak pistleri bulunur. 28 kilometreyi bulan pistlerin en uzunu ise 12 kilometredir. Kasım ayının sonundan mayıs ayının başlangıcına kadar sezonun devam ettiği Palandöken Kayak Merkezi, şehrin turizm kapasitesini ikiye katlayan yerdir. Yerli turist kadar yabancı gezginlerinde ilgisini çeken Palandöken’in etrafında konaklamak amacı ile çeşitli alternatifler vardır.

Bodrum Erzurum uçak bileti fiyatları

Erzurum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzurum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bodrum Erzurum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Milas Bodrum Havalimanı içinden de Bodrum Erzurum uçak bileti satın alınabiliyor.

Erzurum Havalimanı Ulaşım

Her sene hem yerli hem de yabancı turisti ağırlayan Erzurum’da havaalanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birincisi şayet hızlı ve konforlu bir araç tercih edecekseniz taksidir. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler için ise havalimanından kalkan ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Müdürlüğü tarafından düzenlenen özel servisler bulunmaktadır. Oldukça ekonomik olan bu servisler ile pek çok lokasyona gitmeniz mümkündür.

Erzurum Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaştıktan sonra belediye otobüsleri ile istediğiniz bölgeye gidebiliriz. Bu otobüsler İstasyon Meydanı’ndan kalkmaktadır. G5 numaralı otobüsler ile Palandöken

Kayak Merkezi’ne gitmeniz mümkün. Ayrıca İstasyon Meydanı’nın hemen yanında Erzurum Garı mevcut olduğundan buradan trenle de şehrin çeşitli yerlerine gidebilirsiniz.

Bodrum Erzurum bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.