Çok ucuz fiyatlarla Dalaman Tokat uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Dalaman’dan Tokat’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 45 dakikadır.

Dalaman Tokat uçak bileti al!

Sizde Dalaman’dan Tokat’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Dalaman Tokat uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Tokat’da nerelere gidebiliriz?

Dalaman Tokat Uçak Bileti

Dalaman Tokat Uçak Bileti

Yüzyıllar boyunca ayakta kalan şehir, pek çok dönemin önemli yerleşim birimi olması ile beraber dikkat çeker. Antik Bizans döneminde adından “Komano” olarak söz ettiren Tokat, günümüzdeki adını Osmanlı döneminde aldı. Bugün farklı uygarlıklara ait önemli medrese, han, cami gibi yapılara ev sahipliği yapan kent, zengin tarihsel ve kültürel mirasları ile ilgi odağıdır.

Şehir merkezinde yapım tarihine ait bir kitabesi bulunan Sulusaray Antik Kenti (Sebastapolis) Sulusaray ilçe merkezindedir. Tokat’a 69 kilometre uzaklıkta olan bölge, Roma döneminden kalma önemli antik kentler arasına girer. Kuruluşu milattan önce 1. yüzyılda gerçekleşen merkez Roma İmparatoru Trajan zamanında en görkemli dönemini yaşadı. Yeraltı termal kaynakları ile de adından sıklıkla bahsettiren antik kent, bu özelliği ile 2 bin yıl önce Karadeniz’in en büyük şehri olma özelliğine sahip oldu. Roma döneminden sonra çeşitli medeniyetlerin hakimiyeti altına giren yerleşim çeşitli dönemlere ait izleri ile dikkat çeker. Günümüzde Türkiye’nin önemli bir açık hava müzelerinden biri olan Sulusaray Antik Kenti, Tokat’ın turizmini canlı tutan bölgelerin başında gelir.

Dalaman Tokat uçak bileti fiyatları

Tokat  seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Tokat seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Dalaman Tokat uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Dalaman Havalimanı Ulaşım

Muğla’nın küçük bir ilçesi olan Dalaman düz bir araziye sahip olmakla beraber ilk defa 1976 yılında bir havalimanı yapılmıştır. Önemli turistik noktalara gitmek isteyenler Dalaman Havalimanı’nı kullanmaktadırlar. Dalaman Havalimanı’nda bulunan ve 24 saat hizmet veren taksiler ile Marmaris ya da Fethiye’ye kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri ise pek çok noktaya ulaşım sağlamaktadır. HAVAŞ otobüsleri uçakların iniş ve kalkışlarına göre ayarlanmıştır. Bu sebeple günün her saati kullanabilirsiniz. 2 saatte bir kalkan Marmaris Servisi ile de Köyceğiz, Ortaca, Gökova gibi yerlere gitmeniz mümkündür. Budget, Avis, Europcar ve Almira araç kiralama firmaları ise istediğiniz marka ve fiyat aralığında araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Dalaman Havalimanı içinden de Dalaman Tokat uçak bileti satın alınabiliyor.

Tokat Havalimanı Ulaşım

1993 yılında yapılan Tokat Havalimanı, merkeze bağlı Büyükbağlar Köyü yolu üzerinde yer almaktadır. Şehir merkezine 18 kilometre uzaklıkta yer alan Tokat Havalimanı’na otobüs, servis veya taksi le ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tokat Havalimanı Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Tokat Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Havalimanı uçak iniş ve kalkış saatlerine göre düzenlenen Topçam minibüs seferleri ile de şehir merkezinden havalimanına ve havalimanından ise şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Tokat Havalimanı çıkışında yer alan taksi durağından şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kişisel araçlarını tercih edenler havalimanına ait 60 araçlık kapasiteye sahip otoparkı da kullanabilir.

Tokat Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Tokat’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Tokat Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Tokat Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Dalaman Tokat uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.