Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep Van uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep’ten Van’a haftada en az altı gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 20 dakikadır.

Gaziantep Van uçak bileti al!

Sizde Gaziantep’ten Van’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep Van uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Van’da nerelere gidebiliriz?

Gaziantep Van Uçak Bileti

Gaziantep Van Uçak Bileti

Türkiye’nin ve dünyanın en eski kentlerinden biri olan Van, geçmiş dönemlerde fazlasıyla eski medeniyetlere ev sahipliği yapması ile bilinir. Şehrin pek çok yerinde farklı dönemlere ve farklı uygarlıklara ait cami, manastır, kilise ve ev görülür. Tarihi yapısı ile olduğu kadar, doğal oluşumları ile de ilgi çekici olan şehir, dört mevsim boyunca da gezginlerin uğrak noktaları arasındadır.

Van sahip olduğu kaleler neticesinde ‘Kaleler Şehri’ olarak da bilinir. M. Ö. 9. yüzyıl eserlerinden biri olan Van Kalesi, şehir merkezinde bulunur. Urartu Devletine uzun yıllar boyunca başkentlik yapan merkez, farklı dönemlere ait kalıntıları ile tarihseverlerin ilk durağıdır.

Doğu Anadolu Bölgesinin incisi olan Van Gölü, Türkiye’nin en büyük gölü olmakla beraber aynı zamanda dünyanında en büyük sodalı gölüdür. 430 kilometre genişliğe sahip olan Van Gölünde yaşayan tek canlı türü ise inci kefalidir. Antik Yunan coğrafyacılarının oldukça ilgisini çeken bölgenin herhangi bir çıkış noktası yoktur. Van Gölünü tanımaya elverişli tekne turları sayesinde oldukça keyifli bir seyahat sürdürebilirsiniz.

Gaziantep Van uçak bileti fiyatları

Van seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Van seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep Van uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinin 20 km güneydoğusunda yer alan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı‘ndan merkeze gitmek için pek çok seçenek bulunuyor. Sivil kategoride hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı ayrıca uluslararası uçuşlara da müsaittir.

HAVAŞ, belediye otobüsü, taksi, özel araç gibi seçeneklerle merkeze gitmek mümkündür. HAVAŞ servisleri uçakların kalkışına ve inişine göre ayarlandığından hemen her yolcu rahatlıkla bu araçları kullanabilir. Ayrıca belediye otobüsleri de günün 24 saat havalimanından merkeze sefer düzenlemektedir.

Havalimanından araç kiralamak isteyenler için Avis, Hertz, Sixt, Acarsan, National Car Rental gibi firmalar araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenen model ve fiyat aralığı ile buralardan araç kiralanıp merkeze gidilebilir.

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep Van uçak bileti satın alınabiliyor.

Van Ferit Melen Havalimanı Ulaşım

Van Ferit Melen Havalimanı şehre sadece 5 km mesafededir. Bu sebeple ulaşım kolay olmakla beraber alternatif araçlar seçilebilir. Bunlardan birisi taksilerdir. Şehir merkezine yakın bir konumda olunduğundan taksi gayet cazip gelebilir. Bunun dışında toplu taşıma tercih edenler için otobüs terminal binasının 33 metre ilerisinden kalkmaktadır.

Minibüsle de Van şehir merkezine gitmek mümkündür ancak biraz yürüme mesafesi vardır. Araç kiralamak isteyenler ise terminalde bulunan Avis, Budget, Europcar firmalarından arzu ettikleri model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp şehir merkezine ulaşabilirler.

Gaziantep Van uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı