Çok ucuz fiyatlarla Isparta Bodrum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Isparta’dan Bodrum’a haftada en az altı uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 50 dakikadır.

Isparta Bodrum uçak bileti al!

Sizde Isparta’dan Bodrum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Isparta Bodrum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bodrum nerelere gidebiliriz?

Isparta Bodrum Uçak Bileti

Isparta Bodrum Uçak Bileti

Türkiye’nin turizm başkentlerinden olan Bodrum, muhteşem doğası ile her mevsim yoğun ölçüde turist çeker. Eşsiz doğasının yanı sıra, kendine has mimarisi, eğlence hayatı, kültürel faaliyetleri ve tabiatla iç içe olan köyleri ile büyük ilgi toplayan şehir, yerli ve yabancı gezginlerin Türkiye’deki ilk adreslerinden biridir.

450 yat kapasitesine sahip olan Bodrum Marina, Türkiye’nin en prestijli noktaları arasındadır. Etrafında oluşturulan geniş kapasiteli yaşam alanı ile gezginlerine keyifli anlar sunan marina, pek çok alışveriş merkezi, kafe ve restorana ev sahipliği yapar. Kültürel faaliyetler açısından da zengin bir bölge olan Bodrum Marina aynı zamanda spor salonuna ve sanat galerisine de sahiptir. Bölgenin büyük beğeni toplayan noktası ise Marina Yacht Clubtır.

Kum plajı ve turkuaz rengi denizi ile tam bir Ege kasabası olan Akyarlar, şehirde huzurun merkezlerinden biridir. Bodrum şehir merkezine 20 kilometre uzaklıkta bulunan kasaba, sakin ve etkileyici ambiyansı ile dikkat çeker. Yol boyunca uzanan Rumlardan kalma taş evleri ile örülü olan Akyarlar, Bodrum’da rüzgar sörfü yapmak için sıklıkla tercih edilir.

Isparta Bodrum uçak bileti fiyatları

Bodrum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bodrum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Isparta Bodrum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Ulaşım

Akdeniz Bölgesinin kuzeyinde, Göller Yöresinde yer alan Isparta’yı, tüm Türkiye ile Dörtyol, Keçiborlu’da yer alan Süleyman Demirel Havalimanı bağlamaktadır. Haftanın 6 günü İstanbul’a karşılıklı seferler düzenlenen Süleyman Demirel Havalimanı, Isparta şehir merkezine 30 kilometre uzaklıkta yer alır.

Süleyman Demirel Havalimanı Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havaş ile Ulaşım

Süleyman Demirel Havalimanı’ndan kalkacak veya havalimanına iniş yapan uçakların saatlerine göre belirlenen havayollarına ait Havaş ile gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs ile Ulaşım

Isparta şehir merkezinden, ilçelerinden veya Burdur’dan Süleyman Demirel Havalimanı’na geliş ve gidişler için havalimanı otobüslerini tercih edebilirsiniz. Isparta şehir merkezinden, havalimanına her gün saat 13.00’de sefer düzenlenmektedir.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz düzeyde araç kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı çıkışında bulunan taksiler ile de gitmek istediğiniz her yere ulaşım sağlayabilirsiniz. Süleyman Demirel Havalimanı’na ait büyük kapasiteli otopark, kişisel aracını kullanmak isteyenler içinde büyük kolaylık sağlıyor.

Süleyman Demirel Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Isparta’ya seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Süleyman Demirel Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Süleyman Demirel Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı içinden de Isparta Bodrum uçak bileti satın alınabiliyor.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Isparta Bodrum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı