Çok ucuz fiyatlarla Isparta Elazığ uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Isparta’dan Elazığ’a haftada en az dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 19 saat 30 dakikadır.

Isparta Elazığ uçak bileti al!

Sizde Isparta’dan Elazığ’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Isparta Elazığ uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Elazığ’da nerelere gidebiliriz?

Isparta Elazığ Uçak Bileti

Isparta Elazığ Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinin tarihle dolu bir şehri olan Elazığ, toplamda on adet ilçeye sahiptir. Tarihi Harput Kalesinin eteklerine kurulu olan şehir, muazzam yapıları ile her kesimden insanın ilgisini çeker. Türkiye’nin önemli barajlarından biri olan Keban Barajına ev sahipliği yapan kent, aynı zamanda ülkenin önemli bir kaplıca merkezi olarak tanınır.

Seyitgazi ilçe merkezi sınırları içinde yer alan Üryan Baba Türbesi, Yazıdere Köyündedir. 1511, 1517 yılları arasında yapımı tamamlanan türbe, Osmanlı dönemine ait bir eserdir. İmareti, kare planı ve üzeri kubbe ile örtülü olan yapısı ile Üryan Baba Türbesi, inanç turizmine hitap eden önemli mekanlardan biridir.

Harput’a girişte yer alan Üç Lüleli Çeşmenin, üzerinde bulunan kitabesine göre 1324 yılında yapıldığı bilinir. Bütün olarak kesme taşla yapılan eser, eyvanlı bir görünüme sahiptir. Harput ilçesinde yer alan bir başka değerli eser ise Harput Ulu Camidir. Anadolu’daki en eski camiler arasında kendini gösteren yapı günümüze kadar üç dönem boyunca tadilat gördü. İç avlu, iç cami ve son cemaat olarak üç farklı dönemden oluşan yapı günümüzde hala ibadete açıktır.

Isparta Elazığ uçak bileti fiyatları

Elazığ seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Elazığ seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Isparta Elazığ uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Ulaşım

Akdeniz Bölgesinin kuzeyinde, Göller Yöresinde yer alan Isparta’yı, tüm Türkiye ile Dörtyol, Keçiborlu’da yer alan Süleyman Demirel Havalimanı bağlamaktadır. Haftanın 6 günü İstanbul’a karşılıklı seferler düzenlenen Süleyman Demirel Havalimanı, Isparta şehir merkezine 30 kilometre uzaklıkta yer alır.

Süleyman Demirel Havalimanı Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havaş ile Ulaşım

Süleyman Demirel Havalimanı’ndan kalkacak veya havalimanına iniş yapan uçakların saatlerine göre belirlenen havayollarına ait Havaş ile gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs ile Ulaşım

Isparta şehir merkezinden, ilçelerinden veya Burdur’dan Süleyman Demirel Havalimanı’na geliş ve gidişler için havalimanı otobüslerini tercih edebilirsiniz. Isparta şehir merkezinden, havalimanına her gün saat 13.00’de sefer düzenlenmektedir.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz düzeyde araç kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı çıkışında bulunan taksiler ile de gitmek istediğiniz her yere ulaşım sağlayabilirsiniz. Süleyman Demirel Havalimanı’na ait büyük kapasiteli otopark, kişisel aracını kullanmak isteyenler içinde büyük kolaylık sağlıyor.

Süleyman Demirel Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Isparta’ya seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Süleyman Demirel Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Süleyman Demirel Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı içinden de Isparta Elazığ uçak bileti satın alınabiliyor.

Elazığ Havalimanı Ulaşım

Elazığ Havalimanı kent merkezine 12 km mesafededir. Havalimanından şehir merkezine geçmek son derece kolay ve rahattır. Şayet Elazığ merkeze hızlı bir şekilde varmak istiyorsanız en iyi seçenek taksi olacaktır. Toplu taşıma tercih edeceler için havalimanından merkeze otobüsler de mevcuttur. Ekonomik bir ulaşım aracı olan otobüslerle havalimanından şehir merkezine 30 dakikada varmanız mümkündür.

Arzu eden yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından araç da kiralayabilirler. Havalimanı içerisinde AVIS, Europcar, National Car Rental firmalarının araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. İstenen model ya da fiyat aralığına göre araç seçilebilir ve şehre kolayca ulaşım sağlanabilir. Elazığ Havalimanından merkeze giden uçak firmalarının servisleri de bulunmaktadır. THY, Pegasus, Bprajet, Onurair ve Anadolujet’in yolcuları için tahsis ettiği servis araçlar bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak şehir merkezine rahat bir şekilde varabilirsiniz.

Isparta Elazığ uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı