Çok ucuz fiyatlarla Kayseri Tokat uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kayseri’den Tokat’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 5 dakikadır.

Kayseri Tokat uçak bileti al!

Sizde Kayseri’den Tokat’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kayseri Tokat uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Tokat’ta nerelere gidebiliriz?

Kayseri Tokat Uçak Bileti

Kayseri Tokat Uçak Bileti

Anadolu’nun en köklü kentlerinden biri olan Tokat, karanlık çağlardan beri aktif bir yerleşimin olduğu merkezdir. Keşfedilmeyen zengin bir tarihe ev sahipliği yapan şehir, özellikle Selçuklu ve Osmanlı dönemine ait kalıntıları ile önemli bir yere sahiptir. Ülkemizin geçmişten beri kendine has kültürünü en yalın şekilde yaşatan kentlerden biri olan Tokat; camileri, medreseleri, köprüleri ve kaleleri ile önemli bir değer ifade eder.

İl merkezinde yüksek bir tepe üzerinde yer alan Tokat Kalesi şehrin zirve noktasını oluşturur. Yüzyıllar boyunca önemli bir savunma merkezi olarak kullanılan kalenin günümüze kadar heybetinden ödün vermeden ulaştığı görülür. Hangi dönemde ve kimler tarafından inşa edildiği bilinmeyen kale, Tokat’ın en güzel manzarasına kapılarını açar.

Şehrin en önemli tarihsel simgelerinden biri olan Hıdırlık Köprüsü 700 yıllık geçmişini her bir noktasında barındırır. Şehre hakim olan her bir uygarlığın geçiş noktası üzerinde bulunan köprü; Batı’dan, Karadeniz’den ve Orta Anadolu’dan gelen yolları birbirine bağlar. 151 metre uzunluğa sahip olan yapı, 7 metre genişliğindedir.

Kayseri Tokat uçak bileti fiyatları

Tokat seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Tokat seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kayseri Tokat uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kayseri Erkilet Havalimanı içinden de Kayseri Tokat uçak bileti satın alınabiliyor.

Tokat Havalimanı Ulaşım

1993 yılında yapılan Tokat Havalimanı, merkeze bağlı Büyükbağlar Köyü yolu üzerinde yer almaktadır. Şehir merkezine 18 kilometre uzaklıkta yer alan Tokat Havalimanı’na otobüs, servis veya taksi le ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tokat Havalimanı Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Tokat Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Havalimanı uçak iniş ve kalkış saatlerine göre düzenlenen Topçam minibüs seferleri ile de şehir merkezinden havalimanına ve havalimanından ise şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Tokat Havalimanı çıkışında yer alan taksi durağından şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kişisel araçlarını tercih edenler havalimanına ait 60 araçlık kapasiteye sahip otoparkı da kullanabilir.

Tokat Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Tokat’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Tokat Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Tokat Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Kayseri Tokat uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.