Çok ucuz fiyatlarla Rize Samsun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Rize’den Samsun’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 5 dakikadır.

Rize Samsun uçak bileti al!

Sizde Rize’den Samsun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor.  En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Rize Samsun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Samsun’da nerelere gidebiliriz?

Rize Samsun Uçak Bileti

Rize Samsun Uçak Bileti

Türkiye’nin en gelişmiş şehirlerinden olan Samsun, Karadeniz Bölgesindedir. Tarihi ve kültürel mirasları ile dikkatleri üzerine çeken kent, aynı zamanda doğal güzellikleri ile de görülmeye değer pek çok güzellik barındırır. Milattan önce 750 ve 760 yıllarında İyon şehir devletlerinden Miletoslular tarafından kurulan yerleşim her bir köşesinde tarihini betimleyen yapıları  ile beğeni kazanır. Dört mevsim boyunca hareketli bir şehir yaşantısının kendini gösterdiği Samsun, aynı zamanda milli mücadele dönemini betimleyen müzeleri doğrultusunda maneviyatı yüksek bir atmosfere sahip.

Mustafa Kemal Atatürk ve kurmaylarının Bandırma’dan Samsun’a geldiği vapuru simgeleyen Bandırma Vapuru Müzesi, şehir merkezinde Karadeniz kıyısındadır. Kurtuluş Savaşı yıllarını niteleyen en güzel yapılardan biri olan müze döneme ait kişisel eşyaların, gemici telefonlarının ve fotoğrafların sergilendiği yerdir. Aynı zamanda gemi müzesinde Atatürk ve arkadaşlarının balmumundan yapılan heykelleri, Türkiye’nin en uzun seramik rölyefleri, 1200 şehidin yer aldığı şehitler yazıtı da bulunur. Milli mücadele dönemini açık hava niteliğinde sergileyen Bandırma Müzesi, bugün kentin en önemli sembollerinden biridir.

Şehir merkezine 5 kilometre uzaklıkta olan Amisos Tepesi, Samsun’da ilk yerleşimin olduğu yerdir. Belli bir dönem savaşçı Amazon kadınlarının yaşam alanı olan Amisos, bugün kentin en güzel manzaralarından birine kapılarını açar.

Rize Samsun uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Samsun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Samsun seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin’e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Rize-Artvin Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı içinden de Samsun uçak bileti satın alınabiliyor.

Samsun Havalimanı Ulaşım

Havalimanından şehir içerisine minibüs, otobüs ve taksi ile ulaşmak mümkündür. Ayrıca dileyen yolcular Samsun’dan Sivas ve Amasya’ya trenle de ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca feribot seferleri de yapılmaktadır.

Bafra ile Ordu’ya giden HAVAŞ servisleri yolcuları merkezlere ulaştırmaktadır. HAVAŞ servisleri uçak indikten sonra 20 dakika ile 30 dakika arasında kalkmaktadır. Ancak HAVAŞ güzergahı uymayan yolcular için bir alternatif de taksidir. Havaalanında 24 saat hazır bekleyen taksiler bulunmaktadır.

Araç kiralamak isteyen yolcular için havalimanında pek çok araç kiralama firması bulunmaktadır. Budget, Avis, Hertz, Sixt, Fox gibi firmaların ofisleri bulunmaktadır. Burada arzu edilen model ve fiyat aralığına göre araç kiralanabilir.

Rize Samsun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.