Çok ucuz fiyatlarla Ankara Tekirdağ uçak bileti TatilCity.NET‘de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Ankara’dan Tekirdağ’a günlük en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise  1 saat 10 dakikadır.

Ankara Tekirdağ uçak bileti al!

Siz de Ankara’dan Tekirdağ’a seyahat edecekseniz TatilCity.Net üzerinden ucuz Ankara Tekirdağ uçak bileti satın alabilirsiniz. Sitemizde istenen gün ve saate göre en ekonomik Ankara Tekirdağ uçak bileti bulabilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak sitemizde çok kolay! Hemen tıklayın anında yerinizi ayırtın!

Peki, Tekirdağ’da nerelere gidebiliriz?

Ankara Tekirdağ Uçak Bileti

Ankara Tekirdağ Uçak Bileti

Trakya’nın tüm doğal ve kültürel özelliklerini barındıran Tekirdağ, Marmara’nın en gelişmiş illerinden biri olmasının yanı sıra sahilleri ve temiz denizi ile dikatleri çeken güzide bir şehrimiz. Tekirdağ’da hem tarihi hem de doğal keşfetmek isteyebileceğiniz pek çok yer bulunuyor. Bunlardan bir tanesi  tüm doğallığı ile gözleri dolduran Uçmakdere. Tekirdağ’ın Şarköy ilçesinde bulunan bu şirin mahalle, çınar ağaçları, dere yatağı ve her mevsim kokan çiçekleri ile mutlaka görmeniz gereken yerlerden. Şarköy ise deniz ve dağın ortasında bulunan eşsiz manzarası ile dikkatinizi çekebilecek bir yer. Türiye’nin en uzun sahillerinden birisine de sahip olan Şarköy’de tarihi eski evleri görüp zamanın ruhunu yakalayabileceksiniz.

Tekirdağ ve çevresinde yapılan arkeolojik kazılardan çıkarılan eserlere ev sahipliği yapan Tekirdağ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi şayet bu köklü kültürün kalıntılarını merak edenler için en görülesi yer. Tekirdağ’da pek çok antik kent bulunuyor. Örneğin tarihte deniz kıyısındaki en güzel kentlerden biri olarak geçen Bisanthe’nin kalıntılarını görebilirsiniz. Bunun dışında Ganos, Toronte, Perinthos ve Apri görmenizi tavsiye ettiğimiz diğer antik çağ kentleri. Yemyeşil doğası ve Bizans döneminden kalma Elmalı Kalesi ile Malkara da mutlaka görülmesi gereken yerler listenizde olmalı.

Ankara Tekirdağ Uçak bileti fiyatları

Tekirdağ seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air, Sun Express hava yolu şirketlerinin Tekirdağ seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Ankara’dan Tekirdağ’a ya da Tekirdağ’dan Ankara’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Ankara Tekirdağ uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Esenboğa Havalimanı Ulaşım

Esenboğa Havalimanı’ndan Ankara’nın merkezi noktalarına gitmek oldukça kolaydır. Ankara’nın belli başlı merkezi noktaları vardır. Bunlar; Kızılay, Sıhhiye, Ulus, Gar, AŞTİ şeklinde sıralanabilir. Buralara gitmek isteyen yolcular Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından tahsis edilmiş olan Belko Air isimli otobüsleri kullanabilirler. Bunun yanında belediye otobüsleri, özel araç, araç kiralama ve taksi ile de ulaşım mümkündür.

Belko Air

Ankara Büyükşehir Belediyesi hizmetlerinden biri olan Belko Air ile Ulus, Sıhhiye, Kızılay gibi merkezi noktalara ulaşmak mümkündür. 442/A ve 442/K hatlı otobüsler 45 kişili olmakla beraber iki yönde de sabah 06.00 – 00:00 arasında çalışmaktadır.

Belediye (EGO) Otobüsleri

442-3 hat numaralı belediye otobüsleri sık bir şekilde olmasa da havalimanı terminallerinin çıkışından hareket etmektedir. Belediye otobüsleri ile Sıhhiye, Ulus, Güvenpark, Anara Arena ve AKM gibi noktalara ulaşabilirsiniz.

Taksi

Esenboğa Havalimanı’ndan istediğiniz herhangi bir noktaya taksi kullanarak da gidebilirsiniz. Terminalde bulabileceğiniz taksi durağından şehir merkezine hızlı bir şekilde geçebilirsiniz.

Araç Kiralama

Araç kiralamak isteyenler için de seçenekler mevcut. İç hatlar terminalinde bulunan Budget, Avis, Central ve Sixt araç kiralama firmalarının da arasında bulunduğu 11 araç kiralama firması hizmet vermektedir. İş çıkış saatleri dışında trafiğin yoğun olmadığı göz önüne alınırsa kiraladığınız araç ile merkeze rahat bir şekilde gidebilirsiniz.

Ankara Tekirdağ uçak bileti Esenboğa Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Ulaşım

1998 yılında faaliyete giren Tekirdağ Çorlu Havalimanı, Trakya Bölgesinin aktif olarak yolcu taşımacılığı yapan tek havalimanıdır. Çorlu ilçesinin doğusunda yer alan Tekirdağ Çorlu havalimanı’nın şehir merkezine uzaklığı 15 kilometredir.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Tekirdağ Çorlu Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi olan Havaş seferleri bulunuyor. Havaş servislerini kullanarak gerek Tekirdağ şehir merkezinde, gerekse Çorlu’da gitmek istediğiniz noktaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine veya Çorlu Belediyesine ait belirli saatlerde düzenlenen otobüs seferleri ile havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Tekirdağ Çorlu Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Tekirdağ Çorlu Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Tekirdağ şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Tekirdağ’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Tekirdağ Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Tekirdağ Çorlu Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Ankara Tekirdağ uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.