Çok ucuz fiyatlarla Balıkesir Kahramanmaraş uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Balıkesir’den Kahramanmaraş’a her gün en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 12 saat, 15 dakikadır.

Balıkesir Kahramanmaraş uçak bileti al!

Sizde Balıkesir‘den Kahramanmaraş’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Balıkesir Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kahramanmaraş’ta nerelere gidebiliriz?

Balıkesir Kahramanmaraş Uçak Bileti

Balıkesir Kahramanmaraş Uçak Bileti

Ülkemizin Maraş dondurması ile ünlenen şehri Kahramanmaraş, oldukça köklü ve güzel bir tarihi dokuya sahiptir. Maraş’a geldiğinizde ilk uğramanız gereken yerlerden biri Hurman Kalesidir. Sarp kayalıklara kurulmuş olan Hurman Kalesini gezmek ve tırmanmak keyif alacağınız aktivitelerden biridir. Mavigöl Şelalesi kayalıkların ardına saklanmış, gizli bir cennettir. 15 metre yükseklikten akan şelalesini izlemek oldukça rahatlatıcıdır. Mavigöl şelalesine tırmanma imkanınız da bulunuyor. Kahramanmaraş’ın doğal harikaları arasında yer alan Tekir Yeşilgöz, tam bir doğasever mekanıdır.

Gölün etrafı yemyeşil otlar ve mevsimin getirdiği, sarı, kahverengi ağaçlarla çevrilidir. Tekir Yeşilgöz’ün etrafında pek çok alabalık tesisi de bulunuyor. M. Ö. 40.000 ve 10.000 yılları arasında Kahramanmaraş’ta en eski yerleşim merkezi olarak sayılan Döngel Mağaraları üç bölümden meydana geliyor. İrili ufaklı bir sürü sarp kayalıklardan oluşan göl ve şelaleleri bulunur. Bazı mevsimlerde zaman zaman taşan gölleri risk oluşturabildiği için, buralarda yüzmek istediğinizde mutlaka çevreyi bilen biri bulunmalıdır. Döngel Mağaraları etrafından kamp ve izcilik alanları da mevcuttur. Şehirde Kahramanmaraş Arkeoloji Müzesi, Elbistan Ulu Cami ve Maraş evleri de gezilmesi gereken yerler arasındadır.

Balıkesir Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları

Kahramanmaraş seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kahramanmaraş seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir Kahramanmaraş uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Balıkesir Havalimanı Ulaşım

Balıkesir Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Türkiye’nin en çok turist çeken turistik beldelerine sahip olan Balıkesir’de bulunan Koca Seyit Havalimanı‘ndan merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi araç kiralamadır. Havalimanında bulunan Edo Rent A Car’dan dilediğiniz marka ya da fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehir merkezine varabilirsiniz. Araç kiralayarak ortalama 1,5 saatte Balıkesir’e varmak mümkündür.

Özel Servisler

Bir diğer alternatif ise özel servislerdir. Havalimanı terminal çıkışında yolcuları alan servisler ile merkeze 1 saatte varmanız mümkündür. Ancak özel servislerden faydalanmak için uçağa binmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Transfer araçları ise bir başka seçenektir. Çok sayıda farklı şirket tarafından sağlanan transfer araçları ücret olarak biraz daha pahalı olsa da sizi oteliniz ya da evinizin kapısına kadar götürmektedir. Ancak transfer araçlarında da önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’nda günün 24 saati bekleyen taksileri de kullanabilirsiniz. Şehir merkezine 80 km bir mesafe olduğun dan biraz pahalı bir seçenek gibi görünse de eşyalarınızı rahatça götürebileceğiniz bir seçenek. Şayet özel aracınız varsa havalimanında bulunan park yerine bırakmanız mümkündür. Özel aracınız ile yola çıkarak Balıkesir yön levhalarını takip ederek şehre ulaşabilirsiniz. Özel aracınız ile 1 ila 1,5 saat arasında yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Arzu eden müşterilere limuzin kiralama imkanı da sunulmuştur. Mesafenin uzun olması nedeniyle biraz pahalı gibi görünse de sezon dışı dönemlerde uygun fiyattan yararlanmanız mümkündür.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı içinden de Balıkesir Kahramanmaraş uçak bileti satın alınabiliyor.

Kahramanmaraş Havalimanı Ulaşım

Kahramanmaraş Havalimanı 1996 yılında hizmete girmekle beraber yılda ortalama 250 bin yolcunun geçiş noktası olmaktadır. Kahramanmaraş Havalimanı şehir merkezine 5 km mesafede bulunmaktadır. Şehir merkezine ulaşım için ise çeşitli alternatifler kullanabilirsiniz.

Eğer Kahramanmaraş merkeze toplu taşıma araçları ile gitmek isterseniz Kahramanmaraş Belediyesi tarafından tahsis edilen belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Terminal dışında yer alan duraklardan otobüslere binebilirsiniz. Şehir merkezine gitmek için bir diğer yol ise HAVAŞ servisleridir. HAVAŞ, belirli saat aralıkları ile seferler düzenlemekte. Bu saatleri göz önüne alarak şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bir diğer toplu taşıma aracı olarak minibüsleri de tercih edebilirsiniz. Minibüs duraklarından sürekli olarak şehir merkezine minibüsler kalkmakta ve buradan kolaylıkla şehre geçiş yapabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz taksi ile de şehir merkezine ulaşmanız mümkün. Terminalde yer alan taksi durağından bir taksiye binerek şehre hızlı bir şekilde varabilrisiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz terminalde araç kiralama firmalarından bütçenize uygun dilediğiniz modelde bir araç kiralayabilirsiniz.

Balıkesir Kahramanmaraş uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.