Çok ucuz fiyatlarla Denizli Konya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Denizli’den Konya’ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 10 dakikadır.

Denizli Konya uçak bileti al!

Sizde Denizli’den Konya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Denizli Konya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Konya’da nerelere gidebiliriz?

Denizli Konya Uçak Bileti

Denizli Konya Uçak Bileti

Türkiye’nin bozkırı Konya, inanç turizminin en önde gelen şehirleri arasındadır. Ülkemizin gelişmiş şehirlerinden biri olan Konya, tarihi ile de göz doldurucu güzelliklere sahiptir. Yıllar boyunca Türklere başkentlik yapan Konya, Türkiye’nin yüz ölçümü olarak da en geniş topraklarına sahiptir.

Sille Köyü, Konya’nın en tarihi yerlerinden biridir. Her köşesi ile buram buram tarih kokan köy, Büyük Selçuklu döneminden daha önceki tarihlere dayanıyor. Köyün içindeki farklı medeniyetlere ait kiliseler, mum atölyeleri ve mağaralar ile göz dolduruyor. Organik köy kahvaltısı da yapabileceğiniz Sille Köyünün, yakın zamanda restore çalışmaları sona ermiştir.

Osmanlı mimarisinin en güzel örneklerinden bir olan Selimiye Cami, Mevlana Dergahının batısında yer alır. Şehzade Selim tarafından yaptırılan Selimiye Cami, muhteşem ışıltılı manzarası ile Konya’nın en güzel ibadet mekanlarından biridir.

Meram ilçesinin Gökyurt kasabasında bulunan Klistra Antik Kentinin arazi yapısı Peribacaları ile eşdeğerdir. Kilistra Antik Kenti, sarp kayalıkların içi oyularak inşa edilen yerleşim alanları ile çevrili yapay bir mağaradır. Günümüzde pek fazla tanıtılmayan antik kent, şehirde gizli kalmış bir mirastır.

Denizli Konya uçak bileti fiyatları

Konya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Konya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Denizli Konya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Denizli Çardak Havalimanı Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı, Denizli merkeze 63 km uzaklıktadır. Hem sivil hem de askeri kategoridedir. Kendi açık otoparkı bulunduğundan buraya şahsi araçları ile gelecek yolcular araçlarını rahatlıkla bırakabilirler. Havalimanından merkeze ya da merkezden havalimanına gitmek için pek çok altetnatif bulunuyor.

Çardak Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için taksi, özel araç, servis, araç kiralama ya da otobüs seçeneklerinden yolcular istediklerini rahatlıkla kullanabiliyorlar. Ortalama 45 dakika bir süre zarfında yolcular şehirde olmaktadır.

Denizli Çardak Havalimanı içinden de Denizli Konya uçak bileti satın alınabiliyor.

Konya Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin en büyük illerinden birisi olan Konya’ya yapacağınız seyahat sonunda havalimanından şehir merkezine ulaşım sağlamak için pek çok seçeneğiniz bulunuyor. Eğer şehir merkezine toplu taşıma ile gitmek istiyorsanız Konya Belediyesi’nin tahsis ettiği otobüslerle şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Terminal dışındaki otobüs duraklarını kullanabilirsiniz.

Şehir merkezine ulaşım için HAVAŞ’ın servislerini kullanabilirsiniz. HAVAŞ’ın belirli saatlerde servisleri kalkmakla beraber şhir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bunların dışında eğer minibüs tercih etmek isterseniz yine terminal binası dışında yer alan minibüs duraklarından şehir merkezine kalkan minibüslere binebilirsiniz.

Konya Havalimanı şehre 11 km mesafede yer almakta. Şayet dilerseniz havalimanında bulunan taksi durağından bir taksiye binerek şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Konya Havalimanı’ndan şehre 15-20 dakikalık bir sürede varabiliyorsunuz. Eğer araç kiralamak isterseniz havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından dilediğiniz model ve fiyat aralığında araç kiralayabilir ve şehre varabilirsiniz.

Denizli Konya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.