Çok ucuz fiyatlarla Diyarbakır Kars uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Diyarbakır’dan Kars’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 35 dakikadır.

Diyarbakır Kars uçak bileti al!

Sizde Diyarbakır’dan Kars’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Diyarbakır Kars uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kars’ta nerelere gidebiliriz?

Diyarbakır Kars Uçak Bileti

Diyarbakır Kars Uçak Bileti

Türkiye’nin en yüksek il merkezlerinden biri olan Kars, Kuzeydoğu bölümünde yer alır. Oldukça farklı yeryüzü şekillerine sahip olan Kars’ın köklü bir geçmişi vardır. Rus mimarisi etkisi altında kalan şehir, uzun yıllar boyunca Rusların yerleşim birimi olarak varlığını sürdürmüştür. Şehrin birçok yerinde özellikle sivil mimari tarzı olarak Rus yapıları oldukça dikkat çeker. Tarihi kadar doğal güzelliklere de sahip olan Kars, genel olarak kültürü ile Türkiye’deki iller arasında her zaman farkını göstermiştir.

Kışın hipnotik beyaz bir çöle dönüşen Çıldır Gölü, 1965 metre derinliğe sahiptir. Kışın buz tutan gölün yüzeyinde buzu kırarak balık tutmak yerel halkın en büyük aktivitelerinden biridir. Aynı zamanda Çıldır Gölünün üzerinde at turları da yapılabiliyor.

Dünyada Alpler dışında toz karın yağdığı tek yer olan Sarıkamış, ülkemizin doğal miraslarından biridir. Türkiye’nin en güzel kayak pistlerinden birine sahip olan Sarıkamış’ta snowboard yapmak Alpler ile eşdeğerdir.

M. Ö. 5000’li yıllara kadar uzanan tarihi ile Ani Harabeleri, uzun yıllar boyunca Ermeni hükümdarlığının başkentliğini yapmıştır. Tarihi boyunca farklı milletler tarafından defalarca kuşatma altına alınan bu eser, farklı medeniyetlerin izini barındırıyor.

Diyarbakır Kars uçak bileti fiyatları

Kars seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kars seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Diyarbakır Kars uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Diyarbakır Havalimanı Ulaşım

Diyarbakır, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük şehri konumundadır. Tarihi dokusu ile insanları cezbeden şehrin havalimanından merkeze gitmek ise kolaydır. Bunun için birkaç seçene mevcuttur. Uçuş zamanına göre ayarlanmış otobüs seferleri bulunmaktadır. Havalimanı şehir merezine yakın olduğundan taksi ile geçiş yapılabilir.

Merkeze gitmek isteyen yolcular arzu ederlerse araba kiralama firmasından araç kiralayabilirler. Havaalanında yer alan araç kiralama şirketleri arasında Avis, Kançul Turizm, Hertz ve

Emir Oto Kiralama bulunmaktadır. Buradan arzu edilen model ve fiyat aralığında araç seçilip merkeze gidilebilir.

Diyarbakır Havalimanı içinden de Diyarbakır Kars uçak bileti satın alınabiliyor.

Diyarbakır Kars uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı