Çok ucuz fiyatlarla Elazığ Batman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Elazığ’dan Batman’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 19 saat 55 dakikadır.

Elazığ Batman uçak bileti al!

Sizde Elazığ‘dan Batman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Elazığ Batman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Batman’da nerelere gidebiliriz?

Elazığ Batman Uçak Bileti

Elazığ Batman Uçak Bileti

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin küçük fakat sevimli kenti olan Batman, yöresel dokusu, kültürü ve tarihi ile dikkat çeken bir şehirdir. Eski dönemlere ait manastırları, ilk yerleşim birimleri olan mağaraları, kiliseleri ve doğal güzellikleri ile ilgi çeken Batman’da, gezilmesi gereken pek çok yer vardır.

Jeopolitik yapısı bakımından dünya üzerinde oldukça farklı bir yerleşim birimi olan Hasankeyf’in tam olarak hangi tarihte kurulduğu bilinmiyor. Türklerin eline geçmeden önce Bizans hakimiyeti altında olan bölgenin İmparator Konstantinos tarafından bölgeyi savunmak amacı ile yaptırıldığı biliniyor. M. S. 4. yüzyılda darüşşifa, medrese, rasathane gibi çeşitli amaçlar için kullanılan bölge, Dicle Nehrinin kıyısında yer alıyor. Eşsiz güzelliği ile de her dönem dikkat çeken Hasankeyf, pek çok medeniyet tarafından özenle korunan yerleşim yerleri arasındadır. Barındırdığı zengin kültürel yapısı ile bölge, 1981 yılında Sit alanı ilan edilip, koruma altına alındı.

İnsanların yerleşik hayata uyum sağlama aşamasında keşfedilen Hasankeyf Mağaralarının geçmişi oldukça eski dönemlere dayanıyor. Asurlara, Babillere ve Sümerlere ev sahipliği yapan Hasankeyf, ülkemiz açısından önemli tarihi dokular arasında yer alıyor.

Elazığ Batman uçak bileti fiyatları

Batman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Batman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Elazığ Batman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı Ulaşım

Elazığ Havalimanı kent merkezine 12 km mesafededir. Havalimanından şehir merkezine geçmek son derece kolay ve rahattır. Şayet Elazığ merkeze hızlı bir şekilde varmak istiyorsanız en iyi seçenek taksi olacaktır. Toplu taşıma tercih edeceler için havalimanından merkeze otobüsler de mevcuttur. Ekonomik bir ulaşım aracı olan otobüslerle havalimanından şehir merkezine 30 dakikada varmanız mümkündür.

Arzu eden yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından araç da kiralayabilirler. Havalimanı içerisinde AVIS, Europcar, National Car Rental firmalarının araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. İstenen model ya da fiyat aralığına göre araç seçilebilir ve şehre kolayca ulaşım sağlanabilir. Elazığ Havalimanından merkeze giden uçak firmalarının servisleri de bulunmaktadır. THY, Pegasus, Bprajet, Onurair ve Anadolujet’in yolcuları için tahsis ettiği servis araçlar bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak şehir merkezine rahat bir şekilde varabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı içinden de Elazığ Batman uçak bileti satın alınabiliyor.

Batman Havalimanı Ulaşım

Batman Havalimanı şehir merkezine 7 km mesafededir. Bu sebeple kent merkezine geçmek oldukça kolaydır. Merkeze ulaşabileceğiniz en rahat ve ekonomi araç otobüstür. Sabah 7’de sefere başlayan otobüsler 18:30’a kadar seferlerine devam etmektedirler. Uçak iniş kalkışa göre seferler ayarlandığından herhangi bir aksaklık söz konusu olmamaktadır. Ortalama 15 dakika içerisinde yolcular merkeze ulaşmış oluyorlar.

Havalimanı önünde bulunan taksi durağından merkeze ulaşmak bir başka alternatiftir. Batman merkez havalimanına yakın olduğundan maddi anlamda da fazla yük getirmeyecektir. Özellikle ağır eşya getirenler daha çok taksi tercih etmektedir. Havalimanı servisleri ise merkezden havalimanına ve havalimanından merkeze seferler düzenleyerek yolcuları götürmektedir. Havalimanı terminal binası önünden uçuş sonrası yolcuları alan servisler merkeze kadar götürmektedirler.

Elazığ Batman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı