Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Trabzon uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Trabzon’a haftada en az üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 55 dakikadır.

Erzurum Trabzon uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan Trabzon’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Trabzon uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Trabzon’da nerelere gidebiliriz?

Erzurum Trabzon Uçak Bileti

Erzurum Trabzon Uçak Bileti

Muhteşem doğal görselliği ile Karadeniz’in hırçın şehri Trabzon, dört mevsim de oldukça yoğun turist kapasitesine sahiptir. Köklü bir geçmişe ev sahipliği yapan kentin, şehir merkezinde ve çevresinde farklı dönemlere ait kalıntılar bulunur.

1395 yılında yapımı tamamlanan Sümela Manastırı, Trabzon’un Maçka ilçesinde bulunur. Sarp kayalıklar üzerine kurulu olan manastır, birçok kitle tarafından ‘Meryem Ana’ olarak da bilinir. Sümela Manastırı, Türkiye’nin dünyaya açılan kapılarından biri olmakla beraber dört mevsim boyunca da oldukça yoğun turist kapasitesine sahiptir.

M. Ö. 5. yüzyıl dönemlerine ait olan Trabzon Kalesi, şehrin önemli değerleri arasında bulunur. Kalenin içinde eski çağlardaki ihtiyaçlara göre düzenlenen birçok yaşam alanı yer alır.

Türkiye’nin benzersiz güzelliklerinden biri olan Uzungöl, Karadeniz’in muhteşem dağ manzaralarına karşı duruşu ile görenleri büyüleyen bir görselliğe ev sahipliği yapar. Yerli ve yabancı çok sayıda turistin uğrak noktalarından biri olan Uzungöl, Trabzon’un nefis lezzetlerine de kucak açar.

Peristera Manastırı, Vazelon Manstırı ülkemizin görülmeye değer en değerli tarihi yapılarından biridir.

Erzurum Trabzon uçak bileti fiyatları

Trabzon seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Trabzon seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Trabzon uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Erzurum Havalimanı Ulaşım

Her sene hem yerli hem de yabancı turisti ağırlayan Erzurum’da havaalanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birincisi şayet hızlı ve konforlu bir araç tercih edecekseniz taksidir. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler için ise havalimanından kalkan ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Müdürlüğü tarafından düzenlenen özel servisler bulunmaktadır. Oldukça ekonomik olan bu servisler ile pek çok lokasyona gitmeniz mümkündür.

Erzurum Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaştıktan sonra belediye otobüsleri ile istediğiniz bölgeye gidebiliriz. Bu otobüsler İstasyon Meydanı’ndan kalkmaktadır. G5 numaralı otobüsler ile Palandöken Kayak Merkezi’ne gitmeniz mümkün. Ayrıca İstasyon Meydanı’nın hemen yanında Erzurum Garı mevcut olduğundan buradan trenle de şehrin çeşitli yerlerine gidebilirsiniz.

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Trabzon uçak bileti satın alınabiliyor.

Trabzon Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında konumlanmış olan Trabzon Havalimanı’ndan merkeze ulaşmak oldukça kolaydır.

Ayrıca havalimanı Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine otobüs seferleri dolmuş ve taksi seçenekleri ile gitmek mümkündür.

Bununla beraber eğer otel rezervasyonu yaptırdıysanız bazı otellerin havalimanı servisleri olduğunu hatırlatalım.

Havalimanında Rize, Giresun gibi yakın yerlere HAVAŞ ile servis imkanı da bulunmaktadır.

Erzurum Trabzon uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı