Çok ucuz fiyatlarla Mardin Dalaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Mardin’den Dalaman’a her gün en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 35 dakikadır.

Mardin Dalaman uçak bileti al!

Sizde Mardin’den Dalaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Mardin Dalaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Dalaman’da nerelere gidebiliriz?

Mardin Dalaman Uçak Bileti

Mardin Dalaman Uçak Bileti

Doğa ve tarihin bir araya geldiği Dalaman, Muğla’nın en güzel ilçeleri arasındadır. Tabiatın en güzel renklerine hakim olan ilçe eşsiz plajları ve ormanları ile huzurun adresidir. Köklü bir geçmişe ev sahipliği yapan bölge aynı zamanda antik değerleri ile de göz kamaştırır.

Batı Akdeniz Bölgesinin en büyük ikinci yarımadası olan Kapıdağı Yarımadası, Sarsala ve Hurmalı koyları arasında kalır. Olağanüstü bir güzelliğin hüküm sürdüğü nokta, eşsiz bir seyir zevki sunar. Bakir koyları ve burunları ile dört mevsim boyunca da yüksek oranda bir turizm kapasitesine sahip olan bölge aynı zamanda şehrin mitolojik ve antik dönemlerine dayanır.

229 kilometre uzunluğundaki, Fethiye ile Marmaris ilçeleri arasında kalan Dalaman Çayı, şehrin sembollerinden biridir. Batı Torosların Göktepe ve Yaylacık dağlarından inen kaynak suları ile beslenen bölge, dar ve derin bir vadi arasından akarak Ortaca’dan denize dökülür. Özellikle adrenalin tutkunlarının Dalaman’daki ilk adreslerinden biri olan Dalaman Çayı, yerli ve yabancı turistler tarafından Türkiye’de rafting sporu adına sıklıkla tercih edilen bir merkezdir.

Mardin Dalaman uçak bileti fiyatları

Dalaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Dalaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Mardin Dalaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Mardin Havalimanı Ulaşım

Yıllık ortalama 700 bin yolcunun geçiş noktası olan Mardin Havalimanı 1999 yılında hizmete başlamıştır. Havalimanı şehir merkezine 20 km mesafede olmakla beraber yolcuların şehre ulaşımı için pek çok alternatif bulunmakta. Havalimanı toplamda 254 araçlık kapasiteli bir otoparka sahip. Yani özel aracınız ile gelmek isterseniz aracınızı burada güven içerisinde bırakabilirsiniz.

Şehir merkezine toplu taşıma araçları ile gitmek isteyenker için Mardin Belediyesi tarafından tahsis edilen otobüsler şehre seferler düzenlemekte. Eğer HAVAŞ servisleri ile gitmek isterseniz havalimanından belirli saatlerde kalkan bu araçlara binerek şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şehir merkezinden havalimanına ve havalimanından şehir merkezine düzenli bir şekilde gidip gelen minibüsler de bir diğer alternartif. Minibüs duraklarından şehre giden minibüslere binebilirsiniz.

Şehir merkezinden Mardin Havalimanı’na 40-45 dakikalık bir süre zarfında varabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz terminalde bulunan taksi durağından bir taksiye binerek şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Terminalde ayrıca araç kiralama firmaları da bulunuyor. Dilerseniz bütçenize göre istediğiniz modelde bir araç kiralayarak şehir merkezine kolaylıkla geçebilirsiniz.

Mardin Havalimanı içinden de Mardin Dalaman uçak bileti satın alınabiliyor.

Dalaman Havalimanı Ulaşım

Muğla’nın küçük bir ilçesi olan Dalaman düz bir araziye sahip olmakla beraber ilk defa 1976 yılında bir havalimanı yapılmıştır. Önemli turistik noktalara gitmek isteyenler Dalaman Havalimanı’nı kullanmaktadırlar. Dalaman Havalimanı’nda bulunan ve 24 saat hizmet veren taksiler ile Marmaris ya da Fethiye’ye kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri ise pek çok noktaya ulaşım sağlamaktadır. HAVAŞ otobüsleri uçakların iniş ve kalkışlarına göre ayarlanmıştır. Bu sebeple günün her saati kullanabilirsiniz. 2 saatte bir kalkan Marmaris Servisi ile de Köyceğiz, Ortaca,

Gökova gibi yerlere gitmeniz mümkündür. Budget, Avis, Europcar ve Almira araç kiralama firmaları ise istediğiniz marka ve fiyat aralığında araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Mardin Dalaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.