Çok ucuz fiyatlarla Sinop Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sinop’tan Ordu’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 20 dakikadır.

Sinop Ordu uçak bileti al!

Sizde Sinop’tan Ordu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Sinop Ordu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

Sinop Ordu Uçak Bileti

Sinop Ordu Uçak Bileti

Karadeniz’in gözde şehirleri arasında alan Ordu, özellikle son yıllarda turizme elverişli yapısı ile yoğun oranda yerli ve yabancı gezginlere kapılarını açar. Dört mevsim boyunca da doğanın bin bir türlü rengine şahit olabileceğiniz kent, ülkemizin yayla turizmi merkezlerinden biridir. Sahili, şelaleleri, burunları, kiliseleri, kiliseden çevrilen camileri ve gölleri ile beğeni odağı olan Ordu, aynı zamanda tarihi ve kültürel özellikleri dikkatleri üzerine çeker.

Denizden 530 metre yükseklikteki Boztepe, şehrin en görkemli manzaralarını ayaklar altına alır. Kara yolunun yanı sıra teleferik ile de ulaşabileceğiniz Boztepe, aynı zamanda şehirde ilk görülmesi gereken yerler arasındadır. Kent merkezine 8 kilometre uzaklıktaki bölge, doğal güzellikleri ile huzur veren bir atmosfere sahiptir. Keyifli vakit geçirebileceğiniz Boztepe’de aynı zamanda şehre özgü pek çok hediyelik eşya da bulabilirsiniz. Aynı zamanda bölgenin etrafında dinlenme alanları, çay bahçeleri ve restoranlar da vardır.

Sinop Ordu uçak bileti fiyatları

Ordu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sinop Ordu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY’ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Sinop  Havalimanı içinden de Sinop Ordu uçak bileti satın alınabiliyor.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Sinop Ordu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.