Çok ucuz fiyatlarla Uşak Diyarbakır uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Uşak'tan Diyarbakır'a her gün en az bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 20 dakikadır.

Uşak Diyarbakır uçak bileti al!

Sizde Uşak'tan Diyarbakır'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Uşak Diyarbakır ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Diyarbakır'da nerelere gidebiliriz?

Uşak Diyarbakır Uçak Bileti 300x200 Uşak Diyarbakır Uçak Bileti

Uşak Diyarbakır Uçak Bileti

Anadolu'nun ilk yerleşimlerinden biri olan Diyarbakır, medeniyetlerin ve kültürlerin uğrak noktasıdır. Güneydoğu Anadolu Bölgesinin gözde şehri olan kent, ülke genelinde “Doğu'nun Paris'i” olarak adından bahsettirir.

Bugün asırlar boyunca şehirde varlığını devam ettiren farklı uygarlıkların en güzel tarihi ve kültürel kalıntılarına ev sahipliği yapan şehir, aynı zamanda beğeni kazanan gastronomisi ile de oldukça ilgi çekicidir.

Anadolu'nun en eski ibadet mekanlarından biri olarak günümüzde hala varlığını devam ettiren Diyarbakır Ulu Cami, milattan sonra 639 tarihinde Müslümanların şehri ele geçirmesi ile beraber önemli bir kiliseden camiye dönüştürüldü. 3 yerden girişi bulunan cami, bugün hala ilk zamanki görkemini korur. İslam alemi tarafından 5. Harem-i Şerif olarak nitelenen Ulu Cami, günümüzde yerli ve yabancı turistler tarafından şehir genelinde büyük bir rağbet görür.

Uşak Diyarbakır uçak bileti fiyatları

Diyarbakır seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Diyarbakır seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Onur Air uçak bileti  bu güzergah için tercih edilebilir. Uşak Diyarbakır uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Uşak Havalimanı Ulaşım

1998 yılında hizmet vermeye başlayan Uşak Havalimanı, 2006'dan beri hem sivil, hem de askeri olarak kullanılmaktadır. Uşak şehir merkezine 7 kilometre uzaklıkta yer alan Uşak Havalimanı'ndan iç ve dış hat uçuşları gerçekleştirilir. Alana Havaş, otobüs ve taksiler ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Ulaşım ağı için oldukça önemli bir yer kaplayan Uşak Havalimanı, kenti Türkiye'de ve dünyayı farklı şehirlere bağlıyor.

Uşak Havalimanı'na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havalimanından hareket eden uçakların iniş ve kalkış saatlerine göre belirlenen Havaş ile, şehir merkezinden Uşak Havalimanı'na, havalimanından ise Uşak ve ilçelerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs İle Ulaşım

Şehir merkezinden havalimanına ulaşım için kullanabileceğiniz bir diğer alternatif ise Uşak Belediyesi tarafından düzenlenen otobüs seferleridir. Havalimanından şehir merkezine yaklaşık 25 dakika süren bir yolculuk ile ulaşabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

50 araçlık bir otopark kapasitesi bulunan Uşak Havalimanı'na kişisel arabanız ile ulaşabileceğiniz gibi; havalimanı içinde yer alan rent a car firmalarından istediğiniz konforda bir araçta kiralayabilirsiniz. Şehir merkezi ve havalimanının kısa mesafede bulunmasından dolayı, havalimanı taksi durağındaki taksiler ile istediğiniz noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Uşak Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Uşak'a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Uşak Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan, Uşak Havalimanı'na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet arayabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı bileti bulabilir.

Uşak Havalimanı içinden de Uşak Diyarbakır uçak bileti satın alınabiliyor.

Diyarbakır Havalimanı Ulaşım

Diyarbakır, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük şehri konumundadır. Tarihi dokusu ile insanları cezbeden şehrin havalimanından merkeze gitmek ise kolaydır. Bunun için birkaç seçene mevcuttur. Uçuş zamanına göre ayarlanmış otobüs seferleri bulunmaktadır. Havalimanı şehir merezine yakın olduğundan taksi ile geçiş yapılabilir.

Merkeze gitmek isteyen yolcular arzu ederlerse araba kiralama firmasından araç kiralayabilirler. Havaalanında yer alan araç kiralama şirketleri arasında Avis, Kançul Turizm, Hertz ve Emir Oto Kiralama bulunmaktadır. Buradan arzu edilen model ve fiyat aralığında araç seçilip merkeze gidilebilir.

Uşak Diyarbakır uçak bileti web sitemizde çok ucuz!