Çok ucuz fiyatlarla Ağrı Uşak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ağrı’dan Uşak’a her gün en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 17  saat 10 dakikadır.

Ağrı Uşak uçak bileti al!

Sizde Ağrı‘dan Uşak’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Ağrı Uşak uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Uşak’ta nerelere gidebiliriz?

Ağrı Uşak Uçak Bileti

Ağrı Uşak Uçak Bileti

Dağları, ovaları ve söz ustaları ile tanınan Uşak, İç Ege’de yer alan bir bir kenttir. Yaklaşık olarak 430 senelik bir tarihe sahip olan Burma Camii, şehirde görülmesi gereken yerlerden biridir. Pek çok şehirde de isim benzerliğine rastlanan Ulu Camii, Uşak’ta da eşsiz benzerliğini koruyarak günümüze ulaşmıştır. Helenistik Çağ’da derin vadilerle çevrili bir yarım adada kurulan Blaundus Antik Kenti’nin görülmeye değer bir güzelliği vardır. Clandras Köprüsü ise görenleri kendine hayran bırakan yapısıyla mutlaka gezilmesi gerekenler yerler listesindedir. Yenişehir ilçesinde bulunan Taşyaran Vadisi gerek yerli, gerekse yabancı turistlerin oldukça ilgisini çeken bir yapıdadır.

Uşak’a seyahat ettiğinizde ilk gitmeniz gereken yerlerden biri ise Ulubey Kanyonu’dur.  Amerika’nın Arizona Eyaletinde bulunan kanyondan sonra dünyada ikinci büyük kanyon özelliğini taşır.  Hem Osmanlı mimarisini hem de Cumhuriyet Dönemi’nin ilk senelerini yansıtan beşik çatılı, ahşap Uşak evleri kente sevimli bir doku kazandırıyor. Şehir merkezinde yer alan sarraflar çarşısı olarak da bilinen Uşak bedesteni içinde gezerek Uşak’ın kendine has dokusunu hissedebilir ve yöresel birçok şeyi bulabilirsiniz.

Ağrı Uşak uçak bileti fiyatları

Uşak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Uşak seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları bu güzergah için tercih edilebilir. Ağrı Uşak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Web sitemizde ucuz Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı uçak bileti de aranır. Ağrı”dan uçmak isteyen yolcularımız uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir.

Ağrı havalimanı, Ağrı ilinde bulunmakla beraber yapım yılı 1994’tür. Havalimanı ilin 8,5 km Güneyinde yer almaktadır. Alan olarak ise 1.500.000 m2 bir alanda konumlanmıştır. Yapımı tamamlandıktan sonra 1997 senesinde hizmete açılmıştır. Ancak havalimanı pisti büyük gövdeli uçaklar için yeterli olmadığından 2009 senesinde trafiğe kapatılarak tadilata girmiştir. Yolcu kapasitesi senelik ortalama 300 bindir. 45 metre genişliğinde ve pisti 3000 metre uzunluğundadır.

 Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı uçak bileti

Web sitemiz üzerinden ucuz Ağrı Havalimanı uçak bileti de alınmaktadır. TatilCity.NET’de ucuz uçak bileti bulunuyor.

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı uçak bileti

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı uçak bileti

2015 yılının Temmuz ayı’nda havalimanının adı Ağrı havalimanından Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı olarak değiştirilmiştir. Şu anda ise Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı olarak hizmete devam etmektedir. Havalimanının şehre uzaklığı 9 km civarındadır. Havalimanı sadece iç hatlara sahiptir. 1997 yılında bina tamamlanmıştır. Terminal binasında THY bürosu, sağlık birimi, güvenlik birimi, bebek odaları, Havaalanı Müdürlüğü makam odası, Mülk İdare Amirliği makam odası gibi odalar bulunmaktadır.

Ağrı Ahmed-i Hani Havaalanı Ulaşım

Havaalanına gitmek ya da havaalanından merkeze gitmek için pek çok alternatif mevcuttur. Eğer özel aracınız var ise havaalanında 100 araç kapasiteli geniş bir otoparktan yararlanabilirsiniz. HAVAŞ ise diğer bir alternatiftir. Ağrı’nın çeşitli bölgelerine yolcuları götüren bir HAVAŞ otobüs hizmeti bulunmaktadır. Ulaşım için taksi kullanılabileceği gibi belediyenin özel olarak tahsis ettiği otobüs s eferleri de bulunmaktadır. 100 araçlı açık otoparkın yanına bir de yeni kapalı otopark yapılmaktadır.

Ağrı Ahmed-i Hani havaalanı ucuz uçak bileti

Ağrı Havalimanı faaliyete geçtikten sonra Ankara ve İstanbul’a haftada 7’şer sefer düzenlenmektedir. Bununla beraber toplamda 14 sefer ile yolculara hizmet sağlamaktadır. Havalimanının güvenliği ise oldukça sıkıdır. Bu gü venlik adına havaalanı mücavir sahası sınırları tel örgü ile çevrelenmiştir. Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı‘ndan kalkacak uçaklar için ucuz uçak bileti bulmanız mümkündür. Bu konuda firmamız gerekli her türlü desteği sağlamaktadır.

Ucuz Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET’de Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı uçak bileti de aranmaktadır. Ağrı’dan uçmak isteyen yolcular ucuz Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı uçak bileti bulabilir ve konforlu bir şekilde seyahat edebilir.

Ahmed-i Hani Havaalanı Lokasyon

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı içinden de Ağrı Uşak uçak bileti satın alınabiliyor.

Web sitemizde ucuz Uşak Havalimanı uçak bileti de aranır. Promosyon bilet bularak Uşak”dan uçmak isteyen yolcularımız uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir.

Uşak Havalimanı 1998 yılında açılmış ve hizmete girmiştir. 2006 senesinden bu yana sivil havacılık faaliyetleri için kullanımdadır. Uşak Havaalanı’nda iç ve dış hat uçuşları gerçekleşmektedir. Havaalanı şehre 7 km mesafededir. Havaalanına gitmek isteyen yolcular servis, taksi, otobüs ya da özel araç ile ulaşabilirler.

Uşak Havalimanı uçak bileti

Ucuz Uşak Havalimanı uçak bileti

Uşak Havalimanı ucuz uçak bileti

Uşak Havaalanı’ndan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na haftanın belli günleri seferler düzenlenmektedir. Kara yolu ve demir yolu ağının en eski olduğu yerlerden biri Uşak’tır. Eşme, Karahallı, Sivaslı, Banaz, Ulubey ve merkez de dahil olmak üzere 6 ilçesi bulunmaktadır. 7 kilometre uzaklıkta bulunan havalimanı kentin ulaşım ağı açısından büyük önem arz ediyor. Havalimanı her ne kadar küçük olsa da şehrin sakinleri ya da çevre ilçelerdekiler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır.

Uşak Havaalanı Ulaşım

İç hatlarla beraber aktarmalı dış hatlar şehri dünyaya açıyor. Uşak Havaalanı’ndan merkeze ya da çevre ilçelere gitmek için farklı alternatifler kullanılabilmektedir. Havaalanına bağlı servisler olduğu gibi, taksilerle istenen yere gidilebilir. Otobüs  seferlerinin de bulunduğu havaalanında kişiye özel araçlar için park yeri bulunmaktadır. Ayrıca araç kiralama firmalarından yolcular bütçelerine ve zevklerine uygun araçlar da kiralayabilirler. Kısacası Uşak Havaalanı’ndan merkeze ya da ilçelere gitmek oldukça kolaydır. Hangi alternatif araç tercih edilirse edilsin en hızlı ve güvenli şekilde istenen bölgeye varmak mümkündür.

Uşak Havaalanı

Uşak’a seyahat etmek isteyen yolcular sitemizden en uygun şekilde ekonomi uçak bileti aratarak bulabilirler. Sistemimiz çok geniş bir ağa sahip olup istenen bölgeye ve saate göre arama yapılabilmektedir. Uşak Havaalanı için ucuz uçak bileti arayan tüm yolcular panelden istedikleri gibi arama yapıp en uygun uçak bileti bulabilirler. Uşak’a ya da istediğiniz herhangi bir bölgeye uçak arıyorsanız doğru yerdesiniz. En uygun uçak biletleri sizleri bekliyor.

Ucuz Uşak Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET’de Uşak Havaalanı için de bilet aranmaktadır. Uşak’dan uçmak isteyen yolcular Uşak Havalimanına bilet bulabilir.

Uşak Havaalanı Lokasyonu

Ağrı Uşak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.