Çok ucuz fiyatlarla Ordu Uşak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ordu’dan Uşak’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 20 dakikadır.

Ordu Uşak uçak bileti al!

Sizde Ordu‘dan Uşak’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Ordu Uşak uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Uşak’da nerelere gidebiliriz?

Ordu Uşak Uçak Bileti

Ordu Uşak Uçak Bileti

Ege Bölgesinde bulunan Uşak, yüzyıllar boyunca uygun coğrafyasından dolayı çeşitli uygarlıkların egemenliği altına almaya çalıştığı şehirlerden biridir. Günümüzde özellikle camileri ve müzeleri ile adından bahsettiren kent, doğal güzellikleri ile de görülmeye değerdir. Uşak aynı zamanda sahip olduğu termal kaynaklar ile de ülkemizin kaplıca turizmi merkezlerinin başında gelir.

Ulubey ilçesinde yer alan Ulubey Kanyonu, Uşak’ta yıl boyunca ziyaret edilen başlıca turizm merkezidir. Amerika’daki Büyük Kanyondan sonra dünyanın en büyük ve geniş ikinci kanyonu olma özelliğine sahip olan Ulubey Kanyonu, muhteşem bir doğa harikasıdır. Banaz Çayı ve Ulubey Çayı boyunca devam eden bölge irili ve ufaklı yüzlerce kanyondan oluşur. Uşak şehir merkezine 30 kilometre uzaklıkta yer alan bölge 2015 yılında çevresinde düzenlenen geliştirme çalışmaları ile beraber turizme kazandırıldı. En yüksek noktasında bir terasın ve kafenin yer bulduğu kanyon özellikle doğaseverler tarafından büyük bir ilgi ile karşılaşır. Bölgede trekking, kaya tırmanışı, sal gezintisi ve balonla gezinti yapabilirsiniz. Ülkemizin ilginç coğrafi şekillerden biri olarak hayranlık uyandıran Ulubey Kanyonu, kentte mutlaka görülmesi gereken yerlerin başında gelir.

Ordu Uşak uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Uşak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Uşak seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Uşak uçak bileti satın alınabiliyor.

Uşak Havalimanı Ulaşım

1998 yılında hizmet vermeye başlayan Uşak Havalimanı, 2006’dan beri hem sivil, hem de askeri olarak kullanılmaktadır. Uşak şehir merkezine 7 kilometre uzaklıkta yer alan Uşak Havalimanı’ndan iç ve dış hat uçuşları gerçekleştirilir. Alana Havaş, otobüs ve taksiler ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Ulaşım ağı için oldukça önemli bir yer kaplayan Uşak Havalimanı, kenti Türkiye’de ve dünyayı farklı şehirlere bağlıyor.

Uşak Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havalimanından hareket eden uçakların iniş ve kalkış saatlerine göre belirlenen Havaş ile, şehir merkezinden Uşak Havalimanı’na, havalimanından ise Uşak ve ilçelerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs İle Ulaşım

Şehir merkezinden havalimanına ulaşım için kullanabileceğiniz bir diğer alternatif ise Uşak Belediyesi tarafından düzenlenen otobüs seferleridir. Havalimanından şehir merkezine yaklaşık 25 dakika süren bir yolculuk ile ulaşabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

50 araçlık bir otopark kapasitesi bulunan Uşak Havalimanı’na kişisel arabanız ile ulaşabileceğiniz gibi; havalimanı içinde yer alan rent a car firmalarından istediğiniz konforda bir araçta kiralayabilirsiniz. Şehir merkezi ve havalimanının kısa mesafede bulunmasından dolayı, havalimanı taksi durağındaki taksiler ile istediğiniz noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Uşak Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Uşak’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Uşak Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan, Uşak Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet arayabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı bileti bulabilir.

Ordu Uşak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.