Çok ucuz fiyatlarla Antalya Van uçak bileti TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Ucuz tatil planlamak bizim işimiz!

Antalya Van uçak bileti al!

TatilCity.NET Antalya Van uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. Antalya’dan Van’a her gün uçuş yoktur. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak (aktarmalar da göz önüne alınırsa) 1 saat 20 dakika sürer.

Peki, Van’da nerelere gidebiliriz?

Antalya Van Uçak Bileti

Antalya Van Uçak Bileti

Van‘a seyahatiniz esnasında şehrin doğal ve tarihi pek çok yerini görmeniz mümkün. Bunlardan öne çıkan en önemli turistik alan Van Gölü’dür. Nemrut Dağı’nın patlaması sonucu oluştuğu varsayılan bu gölü görmek için hem yurt içi hem de yurt dışından pek çok turist ziyarete gelmekte. Van Gölü’nde ayrıca Adır, Akdamar, Kuş ve Çarpanak gölleri bulunuyor. Urartu Krallığı tarafından MÖ 840 – MÖ 825 tarihleri arasında yapılmış olan Van’ın bir diğer simgesi olan Van Kalesi ilgi çekici bir diğer turistik noktadır.

Kral I. Gagik’in isteği üzerine yapılmış olan Akdamar Kilisesi ise 915-921 yıllarına dayanıyor ve önemli bir tarihi günümüze taşıyor. Doğal güzelliklerden Erçek Gölü ise kuşların geçtiği bir nokta olması sebebiyle ilgi çeken yerlerden. Toplamda 210 civarında kuş türünün buradan geçildiği bilinmekte. Van kedisi heykeli de kedisi ile meşhur bu şehrin önemli simgelerinden.

Antalya Van uçak bileti fiyatları

Van’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Van’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Onur Air uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Antalya’dan Van’a ya da Van’dan Antalya’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Antalya Van uçak bileti de sitemizden kolaylıkla satın alınabilir.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Antalya Van uçak bileti Antalya Habalimanı içimden de satın alınabilir.

Van Ferit Melen Havalimanı Ulaşım

Van Ferit Melen Havalimanı şehre sadece 5 km mesafededir. Bu sebeple ulaşım kolay olmakla beraber alternatif araçlar seçilebilir. Bunlardan birisi taksilerdir. Şehir merkezine yakın bir konumda olunduğundan taksi gayet cazip gelebilir. Bunun dışında toplu taşıma tercih edenler için otobüs terminal binasının 33 metre ilerisinden kalkmaktadır.

Minibüsle de Van şehir merkezine gitmek mümkündür ancak biraz yürüme mesafesi vardır. Araç kiralamak isteyenler ise terminalde bulunan Avis, Budget, Europcar firmalarından arzu ettikleri model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp şehir merkezine ulaşabilirler.

Antalya Van uçak bileti fiyatları web sitemizde çok ucuz!