Çok ucuz fiyatlarla Balıkesir Adıyaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Balıkesir’den Adıyaman’a her gün en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 15 saat, 40 dakikadır.

Balıkesir Adıyaman uçak bileti al!

Sizde Balıkesir’den Adıyaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Balıkesir Adıyaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Adıyaman’da nerelere gidebiliriz?

Balıkesir Adıyaman Uçak Bileti

Balıkesir Adıyaman Uçak Bileti

Şehir merkezine 100 km mesafede Kahta ilçesinde yer alan Nemrut Dağı, ihtişamlı duruşu ile görenleri cezbedecek bir oluşumdur.   Nemrut Dağı’nda Kommagene krallığı döneminden kalan, anıt mezarlar ve dev heykeller bulunuyor. Nemrut Dağı dünyanın 8. harikasıdır. Bu özelliği ile de kentin adını dünyaya duyurmayı başarmıştır. Her yıl on binlerce turist yalnız Nemrut Dağı’nı görmek için Adıyaman’a gelir. Ayrıca güneşin doğuşunu ve batışını izleyebileceğiniz en güzel yerlerden biridir. Cendere Çayı üzerine kurulmuş olan Cendere Köprüsü, dünyanın en eski köprülerinden biridir ve günümüzde hala kullanılır. Arsemia Antik Kenti, M. Ö. 2. yüzyılda kurulmuştur. Adıyaman’ı ziyaretiniz sırasında gezmekten keyif alacağınız yerlerden biridir.

Şehir merkezinde yer alan Oturakçı Pazarı, kentin en kalabalık pazarlarından biridir. Oturakçı Pazarında bin bir çeşit yöresel eşya bulabilirsiniz. Perre Kaya Mezarları içinde oyuralarak yapılmış, 200 adet mezar bulunuyor. Bu mezarlar oda şeklinde ve bireylerin ihtiyaçlarına yönelik olarak inşa edilmiştir. Adıyaman’ı ziyaret ettiğinizde Karakuş Tümülüsü, Çelikhan İçmesi, Palanlı mağarası, Çat Barajı ve Adıyaman Kalesi görmeniz gereken tarihi miraslar arasında yer alır.

Balıkesir Adıyaman uçak bileti fiyatları

Adıyaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adıyaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir Adıyaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Balıkesir Havalimanı Ulaşım

Balıkesir Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Türkiye’nin en çok turist çeken turistik beldelerine sahip olan Balıkesir’de bulunan Koca Seyit Havalimanı‘ndan merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi araç kiralamadır. Havalimanında bulunan Edo Rent A Car’dan dilediğiniz marka ya da fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehir merkezine varabilirsiniz. Araç kiralayarak ortalama 1,5 saatte Balıkesir’e varmak mümkündür.

Özel Servisler

Bir diğer alternatif ise özel servislerdir. Havalimanı terminal çıkışında yolcuları alan servisler ile merkeze 1 saatte varmanız mümkündür. Ancak özel servislerden faydalanmak için uçağa binmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Transfer araçları ise bir başka seçenektir. Çok sayıda farklı şirket tarafından sağlanan transfer araçları ücret olarak biraz daha pahalı olsa da sizi oteliniz ya da evinizin kapısına kadar götürmektedir. Ancak transfer araçlarında da önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’nda günün 24 saati bekleyen taksileri de kullanabilirsiniz. Şehir merkezine 80 km bir mesafe olduğun dan biraz pahalı bir seçenek gibi görünse de eşyalarınızı rahatça götürebileceğiniz bir seçenek. Şayet özel aracınız varsa havalimanında bulunan park yerine bırakmanız mümkündür. Özel aracınız ile yola çıkarak Balıkesir yön levhalarını takip ederek şehre ulaşabilirsiniz. Özel aracınız ile 1 ila 1,5 saat arasında yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Arzu eden müşterilere limuzin kiralama imkanı da sunulmuştur. Mesafenin uzun olması nedeniyle biraz pahalı gibi görünse de sezon dışı dönemlerde uygun fiyattan yararlanmanız mümkündür.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı içinden de Balıkesir Adıyaman uçak bileti satın alınabiliyor.

Adıyaman Havalimanı Ulaşım

Adıyaman Havalimanı, şehir merkezine 22 km mesafede olup havalimanından merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi hızlı bir seçenek olan taksidir. Havalimanında 24 saat boyunca hizmet veren taksiler yolun durumuna göre sizi merkeze en hızlı şekilde götürecektir. Araç kiralamak isteyenler için ise havalimanı içerisinde bulunan AVİS firmasından istediğiniz model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu servisleri ise havalimanından Adıyaman merkeze gitmek isteyenler için bir başka alternatiftir. Burada 24 saat Türk Hava Yolları firmasının yolcular için tahsis ettiği servisler bulunmaktadır. Ayrıca HAVAŞ’da çift yön transfer tapmaktadır.  Bu firmaları kullanarak merkeze hızlı ve rahat bir şekilde ulaşıyor.

Balıkesir Adıyaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.