Çok ucuz fiyatlarla Diyarbakır Artvin uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Diyarbakır’dan Artvin’e en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 45 dakikadır.

Diyarbakır Artvin uçak bileti al!

Sizde Diyarbakır’dan Artvin’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Diyarbakır Artvin uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Artvin’de nerelere gidebiliriz?

Diyarbakır Artvin Uçak Bileti

Diyarbakır Artvin Uçak Bileti

Ülkemizin yeşilliği ile ün salan şehri Artvin, Kuzeydoğu Karadeniz bölgesinin en uç şehridir. Gürcistan’a komşu olan Artvin, kültürü ve tarihi ile diğer şehirlerinden ayrılan bir özelliğe sahiptir. Gezmeye ve öğrenmeye doyamayacağınız bir eğlence anlayışı sunan kent, birbirine sıralanan yüksek dağları arasındaki gizli cennet köşeleri ile görenleri kendine hayran bırakıyor. Çoruh Nehrinin dik yamaçları ile çevrelenen şehir flora zenginliği, ormanları, yaylaları ve gölleri ile görülmeye değer bir güzellik barındırıyor.

200 metreyi aşan yüksekliği ile görenleri hayrete düşüren Cehennem Deresi Kanyonu, kayalıklardan oluşan geçilmesi zor bir bölgedir. Maceresever gezginlerin şehirdeki ilk uğrak noktalarından biri olan bu doğal güzellik, Artvin Ardanuç kara yolunun 25. kilometresinde yer alıyor.

Artvin’in doğal güzelliği ile öne çıkan ilçelerinden biri olan Arhavi’de yer alan Çifte Köprü, 18. yüzyılda yapılan en güzel eserlerden biridir. Birbirine paralel iki köprüden meydana gelen bu yapı, Ortacalar Köyünde bulunuyor. Mimarisi ilgi çeken bu yapılar eğimli bir şekilde konumlandırılmıştır.

Yayla turizmi için sık tercih edilen Artvin, ülkemizin en güzel yaylalarına ev sahipliği yapıyor. Arsiyan Yaylası, dört bir yanı göller ve yeşilin farklı tonları ile kaplı bir bölgede yer alıyor. Tam bir Artvin havasını yansıtan Arsiyan, şehirde mutlaka görülmesi gereken doğal güzellikler arasındadır.

Diyarbakır Artvin uçak bileti fiyatları

Artvin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Artvin seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Diyarbakır Artvin uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Diyarbakır Havalimanı Ulaşım

Diyarbakır, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük şehri konumundadır. Tarihi dokusu ile insanları cezbeden şehrin havalimanından merkeze gitmek ise kolaydır. Bunun için birkaç seçene mevcuttur. Uçuş zamanına göre ayarlanmış otobüs seferleri bulunmaktadır. Havalimanı şehir merezine yakın olduğundan taksi ile geçiş yapılabilir.

Merkeze gitmek isteyen yolcular arzu ederlerse araba kiralama firmasından araç kiralayabilirler. Havaalanında yer alan araç kiralama şirketleri arasında Avis, Kançul Turizm, Hertz ve Emir Oto Kiralama bulunmaktadır. Buradan arzu edilen model ve fiyat aralığında araç seçilip merkeze gidilebilir.

Diyarbakır Havalimanı içinden de Diyarbakır Artvin uçak bileti satın alınabiliyor.

Artvin Havalimanı Ulaşım

Artvin Belediyesine ait otobüsler için Artvin Havalimanına çift yön gidiş dönüş yapılmaktadır. Ayrıca HAVAŞ servisleri de şehrin belli bölgelerine yolcu taşımaktadır.

Havalimanı içinde bulunan taksi durağı da 7/24 havalimanı yolcularına hizmet vermektedir.

Diyarbakır Artvin uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.