Çok ucuz fiyatlarla Elazığ Bingöl uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Elazığ’dan Bingöl’e en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 10 dakikadır.

Elazığ Bingöl uçak bileti al!

Sizde Elazığ’dan Bingöl’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Elazığ Bingöl uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bingöl nerelere gidebiliriz?

Elazığ Bingöl Uçak Bileti

Elazığ Bingöl Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan Bingöl özellikle mesire yerleri, tarihi yapıları, kamp alanları, kaplıcaları ile ülkemizin bilinen bir noktasıdır. Evliya Çelebiye göre ismini Büyük İskender’den alan şehir hem tarihi dokusu, hem de doğal güzelliği ile bulunduğu bölgenin öne çıkan şehirlerinden biridir.

Ülkemizde bulunan 22 adadan biri olan Yüzen Ada, Bingöl’de yerli ve yabancı turistin en yoğun olduğu turizm bölgesidir. Kara ile herhangi bir bağlantısı bulunmayan üç adet ada, bölge halkı tarafından keşfedilmiştir. Solhan ilçe sınırları içinde yer alan bu doğa harikası olay, aynı zamanda şehrin en güzel fotoğraf alanlarından biridir.

Dış kuvvetlerin aşınması ve konum değiştirmesi sonucu ile oluşan Buban Bacaları, Nevşehir Peribacaları ile aynı arazi yapısına sahiptir. Yeteri kadar tanıtılmayan Buban Bacaları, sert kayalıkların sivri bir şekilde duruşunu sergiler.

Zağ Mağarasında yer alan Vank Kilisesinin M. Ö. 5. yüzyıl başlarında Erken Hristyanlık Döneminde ait olduğu bilinir. İnsan eli ile yapılan ve iç taraftan birbirine kademeli olarak geçişli odalardan meydana gelen bu bölge, Bingöl’ün karanlık tarihini yansıtır.

Elazığ Bingöl uçak bileti fiyatları

Bingöl seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bingöl seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Elazığ Bingöl uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı Ulaşım

Elazığ Havalimanı kent merkezine 12 km mesafededir. Havalimanından şehir merkezine geçmek son derece kolay ve rahattır. Şayet Elazığ merkeze hızlı bir şekilde varmak istiyorsanız en iyi seçenek taksi olacaktır. Toplu taşıma tercih edeceler için havalimanından merkeze otobüsler de mevcuttur. Ekonomik bir ulaşım aracı olan otobüslerle havalimanından şehir merkezine 30 dakikada varmanız mümkündür.

Arzu eden yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından araç da kiralayabilirler. Havalimanı içerisinde AVIS, Europcar, National Car Rental firmalarının araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. İstenen model ya da fiyat aralığına göre araç seçilebilir ve şehre kolayca ulaşım sağlanabilir. Elazığ Havalimanından merkeze giden uçak firmalarının servisleri de bulunmaktadır. THY, Pegasus, Bprajet, Onurair ve Anadolujet’in yolcuları için tahsis ettiği servis araçlar bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak şehir merkezine rahat bir şekilde varabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı içinden de Elazığ Bingöl uçak bileti satın alınabiliyor.

Bingöl Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezi Bingöl Havalimanı‘na 20 km uzaklıktadır. Merkeze ulaşmak için çeşitli alternatifler vardır. Bunlardan birisi havayolu firmalarının sağladığı servislerdir. Bingöl havalimanı çok işlek bir havalimanı olmadığından sadece THY’nin servisleri şehir merkezine servis çalıştırmaktadır. Havalimanından merkeze servis güzrgahları ise; Havalimanı, Otogar, Ulu Cami, Öğretmen Lisesi, Rektörlük, Şehir Merkezi şeklindedir.

Taksi ile ulaşım ise diğer bir seçenektir. Havalimanında bulunan birkaç tur şirketi de taksi hizmeti sağlamaktadır. Sizi günün her saati dilediğiniz yere götürmektedirler. Araç kiralama ise Bingöl’de büyük avantaj sağlayabilir. Bunun nedeni Bingöl’de trafik sorununun olmamasıdır. Ayrıca gezip görmek istediğiniz yerleri araç değiştirmeden rahatlıkla gezme imkanı da tanır.

Elazığ Bingöl uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı