Çok ucuz fiyatlarla Muş Tekirdağ uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Muş’tan Tekirdağ’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 30 dakikadır.

Muş Tekirdağ uçak bileti al!

Sizde Muş‘tan Tekirdağ’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Muş Tekirdağ uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Tekirdağ’da nerelere gidebiliriz?

Muş Tekirdağ Uçak Bileti

Muş Tekirdağ Uçak Bileti

Şirin bir Trakya ili olan Tekirdağ, ülkemizin önemli yaz turizmi şehirlerinden biridir. Marmara ve Karadeniz’e kıyısı olan kent, özellikle Marmara Denizinde bulunan sahil ilçeleri ve özgünlüğünü koruyan kasabaları  ile dikkatleri ilgi odağıdır. Tekirdağ nüfusunun az olmasına karşın bahar ve yaz aylarında hareketliliğin yoğun olduğu şehirlerden biri haline gelir. Masmavi denizi ve geniş ormanları ile doğa tutkunlarının aradığı tüm özelliğe sahip olan Tekirdağ, bu özelliği ile turistlerin uğrak noktalarından biridir. Şehir aynı zamanda binlerce yıl içinde harmanlanan Trakya mutfağının en güzel lezzetleri ile tanışma fırsatı da sunar.

1840 tarihinde Tekirdağ’da dünyaya gelen ve uzun bir dönem burada yaşayan Namık Kemal’in anısına şehrin karakterine özgü bir mimari çizginin hakim olduğu Namık Kemal Müzesi yer alır. Ünlü şairin doğup büyüdüğü ev, yıllar içinde yıkılsa da replikası ile can bulan müze sanatseverlerle buluştu. 19. yüzyılda Osmanlı döneminde kalma yapının içinde bulunan müze, 1993 tarihinde ziyaretçilerine açıldı. Vatan şairine ait tüm eserlerin, fotoğrafların ve belgelerin yer aldığı müze, aynı zamanda Namık Kemal’in günlük yaşamında kullandığı pek çok eşyanın da sergilendiği yerdir.

Muş Tekirdağ uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Tekirdağ seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Tekirdağ seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Muş Havalimanı Ulaşım

Muş Havalimanı şehir merkezine 17 m uzaklıktadır. Şehir merkezine en hızlı şekilde gitmek istiyorsanız tercihiniz taksiden yana olmalıdır. Taksi durağı havalimanında günün 24 saati hizmet vermektedir. Toplu taşımayı tercih edenler için Muş Havalimanı’ndan şehir merkezine otobüsler kalkmaktadır. Yarım saatlik bir yolculuktan sonra merkeze ulaşabilirsiniz.

Araç kiralamak isteyenler için ise terminal binasında araç kiralama firmaları hazır olarak beklemektedir. Muş Havalimanında araç kiralama firmaları Rent A Car ve Veysel Baba bulunmaktadır. Buradan dilediğiniz model ve ücret aralığında araç kiralayabilir ve şehir merkezine hızla varabilirsiniz.

Muş Havalimanı içinden de Muş Tekirdağ uçak bileti satın alınabiliyor.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Ulaşım

1998 yılında faaliyete giren Tekirdağ Çorlu Havalimanı, Trakya Bölgesinin aktif olarak yolcu taşımacılığı yapan tek havalimanıdır. Çorlu ilçesinin doğusunda yer alan Tekirdağ Çorlu havalimanı’nın şehir merkezine uzaklığı 15 kilometredir.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Tekirdağ Çorlu Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi olan Havaş seferleri bulunuyor. Havaş servislerini kullanarak gerek Tekirdağ şehir merkezinde, gerekse Çorlu’da gitmek istediğiniz noktaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine veya Çorlu Belediyesine ait belirli saatlerde düzenlenen otobüs seferleri ile havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Tekirdağ Çorlu Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Tekirdağ Çorlu Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Tekirdağ şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Tekirdağ’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Tekirdağ Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Tekirdağ Çorlu Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Muş Tekirdağ uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.