Çok ucuz fiyatlarla Giresun Van uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun’dan Van’a haftada beş gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 45 dakikadır.

Giresun Van uçak bileti al!

Sizde Giresun’dan Van’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Van uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Van’da nerelere gidebiliriz?

Giresun Van Uçak Bileti

Giresun Van Uçak Bileti

Doğu bölgesinin en büyük kentlerinden biri olan Van, yıllar boyunca Urartulara başkentlik yapan bir yerleşim yeridir. Türkiye’nin en düzenli kentlerinden biri olan Van, tarih boyunca çeşitli medeniyetlerin hüküm sürdüğü bir bölgedir. İhtişamlı yapılarının yanı sıra sahip olduğu doğal güzelliği ile de göz kamaştıran kent, ülkemizin görülmeye değer yerlerinden biridir.

Dünyanın en büyük sodalı gölü olan Van Gölü, Türkiye’nin ise en büyük gölüdür. Halk arasında ‘Van Denizi’ olarak da bilinir. Süphan ve Artos Dağı arasında yer alan bölgenin etrafı irili ve ufaklı pek çok dağ ve orman ile çevrilidir. İhtişamlı bir güzelliğe kucak açan Van Gölü üzerinde tekne turları ile keyifli bir seyahat yapılabilir.

Van merkeze 5 kilometre uzaklıkta olan Van Kalesine ulaşmak oldukça kolaydır. Krater tepesinin üzerine kurulu olan yapı, uzun yıllar boyunca Urartulara başkentlik yaptı. Tüm şehrin panoramik manzarasını ayaklar altına alan kalede gün batımını izlemek oldukça keyif vericidir. Van Kalesinin girişinde şehir içinde bulunan Van evlerinin örnekleri bulunur. Bu tarihi evler geleneksel ürünlerin satışı için kullanılır.

Giresun Van uçak bileti fiyatları

Van seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Van seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Van uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Van uçak bileti satın alınabiliyor.

Van Ferit Melen Havalimanı Ulaşım

Van Ferit Melen Havalimanı şehre sadece 5 km mesafededir. Bu sebeple ulaşım kolay olmakla beraber alternatif araçlar seçilebilir. Bunlardan birisi taksilerdir. Şehir merkezine yakın bir konumda olunduğundan taksi gayet cazip gelebilir. Bunun dışında toplu taşıma tercih edenler için otobüs terminal binasının 33 metre ilerisinden kalkmaktadır.

Minibüsle de Van şehir merkezine gitmek mümkündür ancak biraz yürüme mesafesi vardır. Araç kiralamak isteyenler ise terminalde bulunan Avis, Budget, Europcar firmalarından arzu ettikleri model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp şehir merkezine ulaşabilirler.

Giresun Van uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı