Çok ucuz fiyatlarla Ordu Denizli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ordu’dan Denizli’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 40 dakikadır.

Ordu Denizli uçak bileti al!

Sizde Ordu’dan Denizli’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Ordu Denizli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Denizli’de nerelere gidebiliriz?

Ordu Denizli Uçak Bileti

Ordu Denizli Uçak Bileti

Ülkemizin turizme açık kapılarından biri olan Denizli, yıl boyunca binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlar. Şehrin her bir yanı köklü tarihe sahip mitolojik ve antik dönemlerin eserleri ile çevrilidir. Ege Bölgesinde yer alan kent, aynı zamanda Türkiye’nin yurt dışı tanıtımlarında sıklıkla yer verilen kentlerden biridir. Kültürel, tarihi ve doğal güzellikleri ile görülmeye değer pek çok zenginliğe sahip olan Denizli, misafirlerine oldukça eğlenceli bir tatil keyfi yaşatır.

Pamukkale Travertenlerinin arka tarafında yer alan Hierapolis Antik Kenti, şehir merkezine 18 kilometre uzaklıktadır. Milattan önce 2. yüzyılda Bergama Krallığı döneminde 2. Eumenes tarafından kurulduğu bilinen yerleşim, bir Frigya antik kentidir. İsminin anlamının Amazonların Kraliçesi sayılan Hiera’dan geldiği bilinen yer “Mutlu İnsanlar Şehri” anlamı taşır. Hz. İsa’nın 12 Havarisinden biri olan Aziz Filip’in merkez olarak burayı kullanması ve Roma döneminde Hristiyanlığı yaydığı yer olan antik kent, bu özelliği ile de bölgedeki inanç turizminin merkezlerinden biridir. İçinde Roma döneminde ait eşsiz güzellikte; Nekropol, Tümülüsler, Hamam Kompleksi, Bazilika, Katedral, Kuzey Bizans Kapısı ve Frontinus Caddesi, Agora ve Roma Tiyatrosu yer alır.  Bölge genel olarak Helenistik ve Roma döneminin izlerini taşısa da Pamukkale Travertenlerine bakan kısmında Selçuklulara ait surlar da kendini gösterir.

Ordu Denizli uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Denizli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Denizli seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Denizli uçak bileti satın alınabiliyor.

Denizli Çardak Havalimanı Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı, Denizli merkeze 63 km uzaklıktadır. Hem sivil hem de askeri kategoridedir. Kendi açık otoparkı bulunduğundan buraya şahsi araçları ile gelecek yolcular araçlarını rahatlıkla bırakabilirler. Havalimanından merkeze ya da merkezden havalimanına gitmek için pek çok altetnatif bulunuyor.

Çardak Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için taksi, özel araç, servis, araç kiralama ya da otobüs seçeneklerinden yolcular istediklerini rahatlıkla kullanabiliyorlar. Ortalama 45 dakika bir süre zarfında yolcular şehirde olmaktadır.

Ordu Denizli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.