Çok ucuz fiyatlarla Ordu Isparta uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ordu’dan Isparta’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 25 dakikadır.

Ordu Isparta uçak bileti al!

Sizde Ordu’dan Isparta’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Ordu Isparta uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Isparta’da nerelere gidebiliriz?

Ordu Isparta Uçak Bileti

Ordu Isparta Uçak Bileti

Ülkemizinde gül ve lavantanın üretim yeri olan Isparta, Ege Bölgesinde yer alır. Bulunduğu bölgenin avantajı üstlenen kentin her bir köşesi hayranlık uyandıran doğal güzellikler ile çevrilidir. Mitoloji de geçen antik ve arkeolojik değerleri ile de adından söz ettiren Isparta, aynı zamanda farklı dinlere ve toplumlara hitap eden yapıları ile bugün önemli bir merkezdir. Her bir köşesi muhteşem bir duruluğa sahip göller ve şelaleler ile çevrili olan şehir, misafirlerini en güzel şekilde ağırlar.

Zengin bir bitki örtüsüne ve hayvan çeşidine sahip olan Kovada Gölü, Eğirdir ilçesindedir. Etrafı yemyeşil bir tabiat ile örülü olan göl, milli park statüsü taşır. Her mevsim doğanın en güzel manzaralarına tanıklık edebileceğiz bölge, duruluğu ile görenleri kendine hayran bırakır.

Türkiye’nin dördüncü büyük tatlı su gölü olma özelliği taşıyan Eğirdir Gölü, şehrin tabiat güzelliğini simgeleyen bölgelerden biridir. Eğirdir ilçe sınırlarında bulunan bu muazzam güzellik genel olarak 14 metre derinliğine ve 50 kilometre uzunluğa sahiptir. İçinde Can Adası ve Yeşilada olmak üzere iki küçük kara parçasının bulunduğu göl, aynı zamanda ülkemizin turizme açık kapılarından biridir. Kıyısında doğanın güzelliği ile bütünleşen plajların yer aldığı Eğirdir, aynı zamanda kamp, trekking, rüzgar sörfü, balık avcılığı gibi çeşitli doğa sporları içinde uygun bir coğrafyaya sahiptir.

Ordu Isparta uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Isparta seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Isparta seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Isparta uçak bileti satın alınabiliyor.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Ulaşım

Akdeniz Bölgesinin kuzeyinde, Göller Yöresinde yer alan Isparta’yı, tüm Türkiye ile Dörtyol, Keçiborlu’da yer alan Süleyman Demirel Havalimanı bağlamaktadır. Haftanın 6 günü İstanbul’a karşılıklı seferler düzenlenen Süleyman Demirel Havalimanı, Isparta şehir merkezine 30 kilometre uzaklıkta yer alır.

Süleyman Demirel Havalimanı Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havaş ile Ulaşım

Süleyman Demirel Havalimanı’ndan kalkacak veya havalimanına iniş yapan uçakların saatlerine göre belirlenen havayollarına ait Havaş ile gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs ile Ulaşım

Isparta şehir merkezinden, ilçelerinden veya Burdur’dan Süleyman Demirel Havalimanı’na geliş ve gidişler için havalimanı otobüslerini tercih edebilirsiniz. Isparta şehir merkezinden, havalimanına her gün saat 13.00’de sefer düzenlenmektedir.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz düzeyde araç kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı çıkışında bulunan taksiler ile de gitmek istediğiniz her yere ulaşım sağlayabilirsiniz. Süleyman Demirel Havalimanı’na ait büyük kapasiteli otopark, kişisel aracını kullanmak isteyenler içinde büyük kolaylık sağlıyor.

Süleyman Demirel Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Isparta’ya seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Süleyman Demirel Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Süleyman Demirel Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Ordu Isparta uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.