Çok ucuz fiyatlarla Ordu Samsun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ordu’dan Samsun’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 50 dakikadır.

Ordu Samsun uçak bileti al!

Sizde Ordu‘dan Samsun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Ordu Samsun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Samsun’da nerelere gidebiliriz?

Ordu Samsun Uçak Bileti

Ordu Samsun Uçak Bileti

Birçok açıdan Karadeniz Bölgesinin en gelişmiş şehri olarak karşımıza çıkan Samsun, turizmin yoğun olarak yaşandığı şehirlerden biridir. Milattan önce  750 ve 760 yıllarında İyon şehir devletleri kapsamında olan Miletoslular tarafından kurulduğu bilinen kentin bazı bölümleri günümüzde birçok arkeolojik ve antik değerlere ev sahipliği yapar. Tarih boyunca çeşitli uygarlıkların hakimiyeti altına giren ve milli mücadelenin merkezlerinden olan Samsun’un özellikle müzeleri ve sergi salonları tam bir ilgi odağıdır. Aynı zamanda kent, yüzyıllar boyunca süregelen kültürel özellikleri ve yalın tabiatı  ile misafirlerine eğlence dolu bir tatil keyfi sunar.

Bafra ilçesinde Kızılırmak Deltası ve Kuş Cenneti şehirde ilk görülmesi gereken doğal güzelliklerin başında gelir. 56.000 hektarlık alana sahip olan bölge, tümüyle Türkiye’nin en büyük deltalarından biridir. Alüvyon birikimi sonucu oluşan Kızılırmak Deltası; doğal kumul setleri ile ayrılan küçük gölcükler, bataklıklar ve hareketli kumullardan meydana gelir. Muhteşem tabiatı ile  görenleri kendine hayran bırakan bölge ülkemizin en önemli kuş göç yollarından biridir. Aynı zamanda zengin biyoçeşitliliği ile nesli tükenmekte olan pek çok hayvan türünün ürüme alanıdır.

Ordu Samsun uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Samsun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Samsun seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Samsun uçak bileti satın alınabiliyor.

Samsun Havalimanı Ulaşım

Havalimanından şehir içerisine minibüs, otobüs ve taksi ile ulaşmak mümkündür. Ayrıca dileyen yolcular Samsun’dan Sivas ve Amasya’ya trenle de ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca feribot seferleri de yapılmaktadır.

Bafra ile Ordu’ya giden HAVAŞ servisleri yolcuları merkezlere ulaştırmaktadır. HAVAŞ servisleri uçak indikten sonra 20 dakika ile 30 dakika arasında kalkmaktadır. Ancak HAVAŞ güzergahı uymayan yolcular için bir alternatif de taksidir. Havaalanında 24 saat hazır bekleyen taksiler bulunmaktadır.

Araç kiralamak isteyen yolcular için havalimanında pek çok araç kiralama firması bulunmaktadır. Budget, Avis, Hertz, Sixt, Fox gibi firmaların ofisleri bulunmaktadır. Burada arzu edilen model ve fiyat aralığına göre araç kiralanabilir.

Ordu Samsun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.