Çok ucuz fiyatlarla Rize Elazığ uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Rize’den Elazığ’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 30 dakikadır.

Rize Elazığ uçak bileti al!

Sizde Rize’den Elazığ’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Rize Elazığ uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Elazığ ‘da nerelere gidebiliriz?

Rize Elazığ Uçak Bileti

Rize Elazığ Uçak Bileti

Harput Kalesi ile eşdeğer bir ölçütte olan Elazığ, Doğu Anadolu Bölgesinin tabiatı ile göze çarpar. Bulunduğu bölgenin şehirlerine tezat bir şekilde ulaşım ve şehirleşme özelliğine sahip olan Elazığ, aynı zamanda gelişmiş özellikleri ile de dikkat çeker. Barajları, gölleri, yaylaları ile ön plana çıkan Elazığ doğal güzellikleri ile adından da söz ettirir. Aynı zamanda İslamiyet dönemine ait yapıları ile de belirli bir değer taşıyan şehir, inanç turizmine de hitap eder.

Genellikle batı bölgesinin kaya kütlelerinden meydana geldiği görülen Meryem Ana Kilisesi görkemli bir yapıya sahiptir. Yüzyıllar boyunca çeşitli dinler tarafından ibadet merkezi olarak kullanılan yapı “Kızıl Kilise”, “Süryani Kilisesi” ve “Yakubi Kilisesi” isimleri ile anıldı. İlk olarak bölgede yaşamını sürdüren toplulukların putperestlere taptığı bir merkez olarak adından söz ettiren bölge, özellikle Yakubi Hristiyanlarının uzun yıllar boyunca yerleştikleri merkezlerden biridir. Harput Kalesi ile yan yana olan kilise, şehrin köklü tarihi boyunca günümüze kadar ulaşan yapılar arasındadır.

Tektonik bir göl olma özelliği taşıyan Hazar Gölü, Diyarbakır Elazığ kara yolu üzerindedir. Uzunluğu yaklaşık olarak 22 kilometre devam eden göl, şehir merkezine 26 kilometre uzaklıktadır. 200 ve 250 metre arasında derinliğe sahip olan Hazar Gölünün ekonomik ve turizm açısından şehre katkısı büyüktür.

Rize Elazığ uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Elazığ seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Elazığ seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin’e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Rize-Artvin Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı içinden de Elazığ uçak bileti satın alınabiliyor.

Elazığ Havalimanı Ulaşım

Elazığ Havalimanı kent merkezine 12 km mesafededir. Havalimanından şehir merkezine geçmek son derece kolay ve rahattır. Şayet Elazığ merkeze hızlı bir şekilde varmak istiyorsanız en iyi seçenek taksi olacaktır. Toplu taşıma tercih edeceler için havalimanından merkeze otobüsler de mevcuttur. Ekonomik bir ulaşım aracı olan otobüslerle havalimanından şehir merkezine 30 dakikada varmanız mümkündür.

Arzu eden yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından araç da kiralayabilirler. Havalimanı içerisinde AVIS, Europcar, National Car Rental firmalarının araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. İstenen model ya da fiyat aralığına göre araç seçilebilir ve şehre kolayca ulaşım sağlanabilir. Elazığ Havalimanından merkeze giden uçak firmalarının servisleri de bulunmaktadır. THY, Pegasus, Bprajet, Onurair ve Anadolujet’in yolcuları için tahsis ettiği servis araçlar bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak şehir merkezine rahat bir şekilde varabilirsiniz.

Rize Elazığ uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.