Çok ucuz fiyatlarla Rize Hakkari uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Rize’den Hakkari’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 50 dakikadır.

Rize Hakkari uçak bileti al!

Sizde Rize’den Hakkari’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Rize Hakkari uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Hakkari’de nerelere gidebiliriz?

Rize Hakkari Uçak Bileti

Rize Hakkari Uçak Bileti

Mezopotamya’nın önemli şehirlerinden biri olan Hakkari, ülkemizin en doğu sınırında yer alır. Mezopotamya ve Anadolu arasında geçişi sağlayan önemli kültür beşiklerinden biri olan şehir; hem kültürel, hem de tarihsel açıdan kozmopolit bir yapı sergiler. Yüzyıllar boyunca farklı dinleri ağırlayan Hakkari, günümüzde hala çeşitli topluluklara ait insanların bir arada yaşadığı bir merkez konumundadır. Tüm bunların yanı sıra doğal güzellikleri ile de beğeni kazanan bölge aynı zamanda yayla turizmi ile de ülkemizin görülmeye değer noktalarından biri olmayı hak eder.

Yüksekova ilçesinin Yazılı Köyü sınırlarında yer alan Seyithan Gölü, Hakkari’nin en dikkat çeken tabiat güzelliklerine örnektir. Berçelan Yaylası olarak da adından bahsettiren bölge, şehir merkezine 18 kilometre uzaklıktaki Cilo Dağının eteklerinde yer alır. İsmini tarihte önemli Hakkari beylerinden olan Seyit Han’dan alan göl aynı zamanda Hakkari’de hala göçebe yaşamın devam ettiğini kanıtlar niteliktedir. Muhteşem bir doğa manzarasına sahip olan bölge eşsiz güzelliktedir. Özellikle son yıllarda dağcılık ve kayak sporu adına önemli bir merkez haline dönüşen Seyithan Gölü, kara avcılığı ile de adından bahsettirir.

Rize Hakkari uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Hakkari seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Hakkari seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin’e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Rize-Artvin Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı içinden de Hakkari uçak bileti satın alınabiliyor.

Hakkari Havalimanı Ulaşım

Yüksekova’da bulunan Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı şehre 80 km mesafededir. Havalimanından şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan birisi taksidir. Konforlu ve rahat bir şekilde şehre gitmek isteyen yolcular  Selahaddin Eyyubi Havalimanı’nda bulunan taksi durağından araca binerek şehir merkezine ulaşabilirler.

Şehre ulaşım için bir diğer seçenek de minibüslerdir. Havalimanından şehre yolcu taşıma amacıyla günde 2 sefer minibüsler kalkmaktadır. Gelen yolcu terminalinin önünden alkan minibüs saatleri uçak saatlerine göre ayarlanmış durumda. Uçaktan indiğiniz anda minibüsleri kullanarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Ancak minibüsler saat 18:00 itibarı ile sona eriyor. Bu sebeple minibüsleri 18:00’dan sonra kullanmak mümkün değil. Minibüsler ile şehre ortalama 80-100 dakika civarında varılıyor.

Bir diğer seçenek ise araç kiralama. Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı içerisinde bulunan araç kiralama firmalarından istediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehre hızlı ve güvenli bir şekilde varabilirsiniz. Havalimanından şehre özel araçlar ile 70 dakika civarında varmak mümkün.

Eğer bir otelde kalacaksanız bazı otellerin havalimanından transfer araçları olduğunu hatırlatalım. Bunun için rezervasyon yaptırdığınız otelin transfer aracı olup olmadığını öğrenmeli ve varış saatinizi yine otel görevlisine bildirmelisiniz. Eğer otelin transfer hizmeti var ise sizi uçaktan iner inmez alarak şehir merkezindeki otelinize götürmekte.

Rize Hakkari uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.