Çok ucuz fiyatlarla Samsun Dalaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Samsun’dan Dalaman’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 15 dakikadır.

Samsun Dalaman uçak bileti al!

Sizde Samsun’dan Dalaman’da gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Samsun Dalaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Dalaman’da nerelere gidebiliriz?

Samsun Dalaman Uçak Bileti

Samsun Dalaman Uçak Bileti

Muğla’nın yaz turizmi merkezlerinden biri olan Dalaman seyahatseverlere doğal güzelliğinin yanı sıra tarih ve kültür dolu bir turizm rotası sunar. Birbirinden güzel koyları, tertemiz plajları ve cennetten bir parça olan burunları ile tam bir cazibe merkezi haline dönüşen Dalaman, doğa sporlarına yatkınlığı ile de beğeni kazanır. Dalaman aynı zamanda yüzyıllar boyunca çeşitli toplulukların üzerinde yaşaması ile bugün antik kentler bakımından zengin bir içeriğe sahiptir.

Fethiye ve Marmaris ilçeleri arasında kalan Dalaman Çayı, bugün ilçenin en çok yerli ve yabancı turist çeken noktalarından biridir. Türkiye’nin en gözde rafting parkurlarından biri olarak karşımıza çıkan Dalaman Çayı, amatör ve profesyonel olarak ayrılan parkurlara sahiptir. Adrenalin tutkunların Dalaman’daki ilk adreslerinden biri olan bölge heyecan verici bir serüven sunar.

Likya döneminin en ünlü yerleşimlerinden biri olan Tlos Antik Kenti, arkeolojik kalıntıları ile bugün ülkemizin en özel noktalarından biridir. Yaka Köyü sınırlarında olan antik kent, yüzyıllar önce insan eli ile oyularak yapılan mağaraları ile gizemli bir görünüme sahiptir. Özellikle çeşitli imparatorluklara ait kral kaya mezarları ile dikkat çeken antik kent, görülmeye değer bir güzellik barındırır.

Samsun Dalaman uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Dalaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Dalaman seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Samsun Havalimanı Ulaşım

Havalimanından şehir içerisine minibüs, otobüs ve taksi ile ulaşmak mümkündür. Ayrıca dileyen yolcular Samsun’dan Sivas ve Amasya’ya trenle de ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca feribot seferleri de yapılmaktadır.

Bafra ile Ordu’ya giden HAVAŞ servisleri yolcuları merkezlere ulaştırmaktadır. HAVAŞ servisleri uçak indikten sonra 20 dakika ile 30 dakika arasında kalkmaktadır. Ancak HAVAŞ güzergahı uymayan yolcular için bir alternatif de taksidir. Havaalanında 24 saat hazır bekleyen taksiler bulunmaktadır.

Araç kiralamak isteyen yolcular için havalimanında pek çok araç kiralama firması bulunmaktadır. Budget, Avis, Hertz, Sixt, Fox gibi firmaların ofisleri bulunmaktadır. Burada arzu edilen model ve fiyat aralığına göre araç kiralanabilir.

Samsun Havalimanı içinden de Dalaman uçak bileti satın alınabiliyor.

Dalaman Havalimanı Ulaşım

Muğla’nın küçük bir ilçesi olan Dalaman düz bir araziye sahip olmakla beraber ilk defa 1976 yılında bir havalimanı yapılmıştır. Önemli turistik noktalara gitmek isteyenler Dalaman Havalimanı’nı kullanmaktadırlar. Dalaman Havalimanı’nda bulunan ve 24 saat hizmet veren taksiler ile Marmaris ya da Fethiye’ye kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri ise pek çok noktaya ulaşım sağlamaktadır. HAVAŞ otobüsleri uçakların iniş ve kalkışlarına göre ayarlanmıştır. Bu sebeple günün her saati kullanabilirsiniz. 2 saatte bir kalkan Marmaris Servisi ile de Köyceğiz, Ortaca, Gökova gibi yerlere gitmeniz mümkündür. Budget, Avis, Europcar ve Almira araç kiralama firmaları ise istediğiniz marka ve fiyat aralığında araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Samsun Dalaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.