Çok ucuz fiyatlarla Samsun Kocaeli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Samsun’dan Kocaeli’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 15 dakikadır.

Samsun Kocaeli uçak bileti al!

Sizde Samsun’dan Kocaeli’ne gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Samsun Kocaeli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kocaeli’de nerelere gidebiliriz?

Samsun Kocaeli Uçak Bileti

Samsun Kocaeli Uçak Bileti

Marmara’nın en büyük üçüncü şehri olan Kocaeli, bugün sanayinin ve ticaret geliştiği şehirler arasındadır. Ülkemizde yayla turizminin aktif olduğu merkezlerden biri olan şehir, yıl içinde yeşilin her tonuna rastlayabileceğiniz ormanları, gölleri, tabiat parkları, plajları ve balıkçı kasabaları ile beğeni odağıdır. Doğal güzelliğinin yanı sıra Kocaeli Osmanlı dönemini yansıtan mimarileri ile de dikkat çeker. Bu dönemin ilk izlerini barındıran kent, kültürel ve tarihi açıdan da görülmeye değer bir güzellik barındırır.

“Kasr-ı Humayun” olarak da bilinen İzmit Sarayı, tarihte Sultan Abdülaziz’in av köşkü olarak geçer. Asıl tarihi 4. Murat’a dayanan yapı, İstanbul dışına inşa edilen ilk kapsamlı saraydır. Yıllar içinde barok stilinin en görkemli tarzına hakim olan saray mermer kaplıdır. İki kattan meydana gelen eser, özellikle Fransız ressam Sason’a ait motifleri ve tavan işlemeleri ile hayranlık uyandırır. Aynı zamanda Kasr-ı Humayun’da Abdülaziz’in tuğrasını da görebilirsiniz. Yıllar içinde orijinal hali korunarak belirli restore dönemlerinden geçirilen yapı, 2007 tarihinde saray müze unvanına layık görüldü. Osmanlı döneminin heybetli eserlerini yakından görme imkanı tanıyan İzmit Sarayı bugün şehrin sembollerinden biridir.

Samsun Kocaeli uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Kocaeli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Kocaeli seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Samsun Havalimanı Ulaşım

Havalimanından şehir içerisine minibüs, otobüs ve taksi ile ulaşmak mümkündür. Ayrıca dileyen yolcular Samsun’dan Sivas ve Amasya’ya trenle de ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca feribot seferleri de yapılmaktadır.

Bafra ile Ordu’ya giden HAVAŞ servisleri yolcuları merkezlere ulaştırmaktadır. HAVAŞ servisleri uçak indikten sonra 20 dakika ile 30 dakika arasında kalkmaktadır. Ancak HAVAŞ güzergahı uymayan yolcular için bir alternatif de taksidir. Havaalanında 24 saat hazır bekleyen taksiler bulunmaktadır.

Araç kiralamak isteyen yolcular için havalimanında pek çok araç kiralama firması bulunmaktadır. Budget, Avis, Hertz, Sixt, Fox gibi firmaların ofisleri bulunmaktadır. Burada arzu edilen model ve fiyat aralığına göre araç kiralanabilir.

Samsun Havalimanı içinden de Kocaeli uçak bileti satın alınabiliyor.

Kocaeli’nin Kartepe ilçesinde yer alan Cengiz Topel Havaalanı bu bağlamda doğal güzellikleri ve huzur veren yaylaları barındıran bir ilçede konumlanır. Kocaeli, Marmara bölgesinin en canlı ve insan trafiğinin fazla olan yerlerinden birisidir. Bu sebeple Cengiz Topel Havalimanı’nı da bu tarfiğin parçası konumundadır. İzmit olarak da bilinen Kocaeli, ülkemizin en hızlı büyüyen ve gelişen aynı zamanda sanayi bölgelerinin başını çeken bir ilidir. Web sitemizde ucuz Cengiz Topel Havalimanı uçak bileti de aranır. Kocaeli”den uçmak isteyen yolcularımız uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir.

Cengiz Topel Havalimanı uçak bileti

Tatil City çok ucuz Samsun Çarşamba Havalimanı uçak bileti bulur. Ekonomik, ucuz uçak bileti acentamızda.

Ucuz Cengiz Topel Havalimanı uçak bileti

Ucuz Cengiz Topel Havalimanı uçak bileti

Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı, sivil ve askeri kategoride hizmet veren bir havaalanıdır. Konum olarak İzmit merkeze 15 km mesafededir. Hav alimanının yapımına 1995 senesinde başlanmıştır. Ancak 1999 senesin de meydana gelen büyük deprem nedeniyle ciddi manada hasar görmüştür.

Deprem sonrasında Kocaeli Cengiz Topel Havaalanı lojistik ve dağıtım alanında hizmet vermeye başlamıştır. Havalimanı tam manasıyla 2011 yılında hizmete geçmiştir. 2012’nin Mart ayında “Geçici Hava Hudut Kapısı” olarak konumlandırılarak hizmete devam etmiştir. Havaalanından hem yurt içi hem de yurt dışı seferler yapılmaktadır.

Cengiz Topel Havaalanı Ulaşım

Cengiz Topel Havalimanı, modern yapısı ve vizyonu ile yolculara en iyi hizmeti sunacak şekilde dizayn edilmiştir. Tesislerinde yolcuların her türlü ihtiyaçlarına cevap verecek alanlar bulunmaktadır. Havaalanının kendi içerisinde açık otoparkı mevcuttur. Kendi özel araçları ile gelmek isteyen yolcuları için rahat ve kullanışlı bir alan tahsis etmiştir.

Cengiz Topel Havalimanı ucuz uçak bileti

Cengiz Topel Havalimanı’ndan şehir merkezine ya da şehir merkezin den Cengiz Topel Havalimanı’na gitmek için pek çok alternatif mevcuttur. Özel aracınız dışında şehir merkezinden kalkan belediye otobüsleri ile varmak mümkündür. Ayrıca Havaalanında taksi hizmeti de verilmektedir. Taksi ile hızlı ve güvenli bir şekilde merkeze varabilirsiniz. Bunun dışında araç kiralama firması ile dilediğiniz türde bir araç kiralayarak da istediğiniz yere gitmeniz mümkündür. Şehir merkezinden ortalama yarım saatlik bir mesafede olduğu için ulaşım hem hızlı hem de konforlu olmaktadır.

Ucuz Cengiz Topel Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET’de Cengiz Topel Havalimanı uçak bileti de aranmaktadır. Kocaeli’den uçmak isteyen yolcular ucuz Cengiz Topel Havaalanı uçak bileti bulabilir.

Cengiz Topel Havaalanı Konumu

Samsun Kocaeli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.