Çok ucuz fiyatlarla Sivas Çanakkale uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sivas’tan Çanakkale’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 20 dakikadır.

Sivas Çanakkale uçak bileti al!

Sizde Sivas’tan Çanakkale’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor.  Sitemizde yılın her mevsimi Sivas Çanakkale ucuz uçak bileti bulabilirsiniz.

Peki, Çanakkale’de nerelere gidebiliriz?

Sivas Çanakkale Uçak Bileti

Sivas Çanakkale Uçak Bileti

Türk ve dünya tarihi bakımından önemli değerleri barındıran Çanakkale, yılın dört mevsimi de çeşitli faaliyetleri ile yerli ve yabancı gezginlerin ilgisini çeker. Türkiye’nin en berrak plajlarına ev sahipliği yapan Çanakkale antik kentleri ve mitolojik değerleri ile göz kamaştırır. Şehir tüm haliyle dört mevsim boyunca da duruluğunu kaybetmez. Ege’nin en güzel mutfaklarından birine sahip olan kent, aynı zamanda zeytinyağlıları ile gezginlerine hoş bir damak zevki sunmayı da ihmal etmez.

Midilli Adasının karşısındaki Assos, Ayvacık ilçesine bağlıdır. Şüphesiz ki ülkemizin muhteşem köşelerinden biri olan bölge özellikle Roma, Pers, Lidya ve Pergamon uygarlıklarının önemli bir merkezi olarak tercih edildi. Volkanik bir zirve noktasına sahip olan bölge aynı zamanda bulunduğu noktanın uzun yıllar boyunca tek liman olma özelliğini de taşıdı. Aristo’nun üç yıl boyunca Assos’ta yaşadığı rivayet edilir. Taş mimarisi ve olağanüstü güzellikteki denizi ile göz kamaştıran Assos, Kaz Dağlarından gelen mis hava havası ile de baş döndürür.

Sivas Çanakkale uçak bileti fiyatları

Çanakkale seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Çanakkale seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sivas Çanakkale uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sivas Havalimanı Ulaşım

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, şehir merezine 22 km mesafededir. Kent meydanına gitmek için ise pek çok alternatif vardır. Bunlardan birisi HAVAŞ servisleridir. Uçakların iniş ve kalkış zamanlarına göre saatleri ayarlanmış olan HAVAŞ servislerine rahatlıkla yetişebilir ve merkeze gidebilirsiniz. Belediye ve THY’nin ortaklaşa tahsis ettiği servislerle de havalimanından merkeze gidilebilmektedir.

Havalimanında yer alan taksilerle de şehre gidilebilir. Özellikle gidilecek yer tam olarak bilinmiyorsa taksiden bu konuda yardım almak faydalı olabilir. Arzu edenler için havalimanında araç iralama ofisleri de bulunmaktadır. Budget, Avis, Miray, Central, Sixt ve Miray gibi araç kiralama firmaları yolculara istedikleri markada ve fiyat aralığında araç temin edebilmektedir.

Sivas Havalimanı içinden de Sivas Çanakkale uçak bileti satın alınabiliyor.

Çanakkale Havalimanı Ulaşım

Çanakale Havalimanı’ndan şehir merkezlere giden otobüsler bulunmaktadır. Üstelik bu otobüsler uçuş saatlerine göre düzenlendiğinden şehir merkezine gitmek oldukça kolaydır. Bunun yanında taksi ile de hızlı bir şekilde şehre varabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama firması da bulunmaktadır. Dileyenler istedikleri bir aracı kiralayarak Çanakkale merkeze ulaşabilirler.

Sivas Çanakkale uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.