Çok ucuz fiyatlarla Sivas Şanlıurfa uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sivas’tan Şanlıurfa’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 50 dakikadır.

Sivas Şanlıurfa uçak bileti al!

Sizde Sivas’tan Şanlıurfa’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatlarını inceleyebilir ve yılın her mevsimi Sivas Şanlıurfa ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Şanlıurfa’da nerelere gidebiliriz?

Sivas Şanlıurfa Uçak Bileti

Sivas Şanlıurfa Uçak Bileti

Dünyanın en eski şehirlerinden biri olan Şanlıurfa, ülkemizin tarihsel ve kültürel zenginliği yoğun olan şehirlerinin başında gelir. Yüzyıllar boyunca varlığını devam ettirdiği bilinen Şanlıurfa, İslam aleminin en önemli yapılarına sahiptir. Halk arasında “Peygamberler Şehri” olarak da adlandırılan kent, bu sembolün hakkını verecek niteliğe de sahiptir. Rivayetler doğrultusundan eski dönemlerinde çok fazla mistik olayın gerçekleştiği bilinen Şanlıurfa yıl boyunca yerli ve yabancı turistler tarafından yoğun bir şekilde ilgi görür.

Uluslararası Koodinasyon komitesi tarafından “Sakin Şehir” unvanına layık görülen Halfeti, bugün dünya üzerindeki eşsiz su altı şehirlerinden biridir. Milattan önce 855 tarihinde kurulduğu bilinen ilçe, asırlar boyunca çeşitli imparatorlukların gözde yerleşim noktalarından biri olarak varlığını devam ettirdi. Yavuz Sultan Selim döneminde Osmanlı’nın eline geçen bölge, Şanlıurfa kent merkezine 112 kilometre uzaklıktadır. Cezbedici bir mistik atmosfere sahip olan Halfeti, görmekten keyif alacağınız güzellikler ile çevrilidir.

Sivas Şanlıurfa uçak bileti fiyatları

Şanlıurfa seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Şanlıurfa seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sivas Şanlıurfa uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sivas Havalimanı Ulaşım

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, şehir merezine 22 km mesafededir. Kent meydanına gitmek için ise pek çok alternatif vardır. Bunlardan birisi HAVAŞ servisleridir. Uçakların iniş ve kalkış zamanlarına göre saatleri ayarlanmış olan HAVAŞ servislerine rahatlıkla yetişebilir ve merkeze gidebilirsiniz. Belediye ve THY’nin ortaklaşa tahsis ettiği servislerle de havalimanından merkeze gidilebilmektedir.

Havalimanında yer alan taksilerle de şehre gidilebilir. Özellikle gidilecek yer tam olarak bilinmiyorsa taksiden bu konuda yardım almak faydalı olabilir. Arzu edenler için havalimanında araç iralama ofisleri de bulunmaktadır. Budget, Avis, Miray, Central, Sixt ve Miray gibi araç kiralama firmaları yolculara istedikleri markada ve fiyat aralığında araç temin edebilmektedir.

Sivas Havalimanı içinden de Sivas Şanlıurfa uçak bileti satın alınabiliyor.

Şanlıurfa Havalimanı Ulaşım

2007 yılından beri iç hat ve dış hat seferleriyle hizmetini sürdüren ve Şanlıurfa şehir merkezine 35 km mesafede bulunan Şanlıurfa GAP Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça kolay. Çeşitli alternatifler bulunmakla beraber taksilerle merkeze günün 24 saatinde ulaşabilirsiniz. Bir diğer ulaşım aracı olarak HAVAŞ otobüslerini tercih edebilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri uçakların inişinden 25 dakika sonra kalkmaktadır. Ortalama 45 dakika sonra merkeze varıyor. Tevhide Hatun Lisesi, Karaköprü İsmar, Karaköprü BİM, Otogar Kavşağı, DSİ Durağı ve Avşaroğlu Petrol ikametlerinden geçen HAVAŞ otobüsleri ekonomi bir ulaşım aracıdır. Terminalde bulunan araç kiralama firmalarından istenirse araç da kiralanabilir. Buradan istenen model ve fiyat aralığına göre kiralanacak araçlarla şehir merkezine gitmek mümkündür. Terminalde Avis ve Baydili araç kiralama firmalarını bulabilirsiniz.

Sivas Şanlıurfa uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.