Çok ucuz fiyatlarla Trabzon Eskişehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Trabzon’dan Eskişehir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 15 dakikadır.

Trabzon Eskişehir uçak bileti al!

Sizde Trabzon’dan Eskişehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Trabzon Eskişehir ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Eskişehir’de nerelere gidebiliriz?

Trabzon Eskişehir Uçak Bileti

Trabzon Eskişehir Uçak Bileti

Eski ve modern yaşamın en güzel izlerini bugün her bir noktasında görebileceğiniz Eskişehir, İç Anadolu’nun ve ülkemizin en güzel şehirlerinden biridir. Geçmişi asırlar öncesine kadar giden Friglere dayanan kent; bu döneme ait mağaraları, yer altı şehirleri, kiliseleri ile tarihi bir turizme öncülük eder.

Özellikle son yıllarda belediye tarafından restore edilen şehir düzeni ile beraber Türkiye’nin örnek yerleşimlerinden biri olmayı başaran Eskişehir, sosyal hayatı ile misafirlerinden tam not alır.

Büyükşehir Belediye Başkanı Profesör Doktor Yılmaz Büyükerşen ve öğrencileri tarafından hazırlanan Balmumu Heykeller Müzesi, ülkemizin ilk balmumu müzesi olma özelliği taşır. Dünya genelinde önemli iş insanlarının, yönetmenlerin, oyuncuların, sanatçıların ve siyasetçilerin replika eserlerinin yer aldığı müze modern ve ilgi çekici görüntüsü eşliğinde görenler tarafından hayranlık uyandırır.

Trabzon Eskişehir uçak bileti fiyatları

Eskişehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Eskişehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Trabzon Eskişehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında konumlanmış olan Trabzon Havalimanı’ndan merkeze ulaşmak oldukça kolaydır.

Ayrıca havalimanı Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine otobüs seferleri dolmuş ve taksi seçenekleri ile gitmek mümkündür.

Bununla beraber eğer otel rezervasyonu yaptırdıysanız bazı otellerin havalimanı servisleri olduğunu hatırlatalım.

Havalimanında Rize, Giresun gibi yakın yerlere HAVAŞ ile servis imkanı da bulunmaktadır.

Trabzon Havalimanı içinden de Trabzon Eskişehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Trabzon Eskişehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.