Çok ucuz fiyatlarla Adıyaman Batman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz.

Adıyaman’dan Batman’a seyahat etmek isteyenler Adıyaman Batman uçak bileti için TatilCity.NET’i tercih ediyor. TatilCity ekibi olarak ise sizlere seyahatiniz süresince faydalı olabileceğini düşündüğümüz ufak bilgiler vermek istedik. Adıyaman’dan Batman’a günlük bir uçuş düzenlenmektedir. Adıyaman’dan Batman’a uçuş süresi aktarma dahilinde olmakla beraber 3 saat 15 dakika sürmektedir.

Adıyaman Batman uçak bileti al!

Adıyaman’dan Batman’a seyahat etmek ve en ucuz Adıyaman Batman uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net’e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Adıyaman Batman uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, Batman’da nerelere gidebiliriz?

Adıyaman Batman Uçak Bileti

Adıyaman Batman Uçak Bileti

Türkiye’nin Güney Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan Batman ilimizi  ziyaretinizde gezip görebileceğiniz pek çok yer bulunuyor.  Bunlardan birisi tarihi Mor Kiryakus Manastırı. Turabidin bölgesi Hristiyanlar tarafından kutsal kabul edilmekte ve Mor Kiryakus Manastırı ise bu bölgenin en uç kısmında yer almakta. Bölgede yer alan 80 civarında kiliseler arasında çne çıkan mastırlardan birisidir. Batman’ın ozluk ilçesinde bulunan İbrahim Bey Cami ise önemli bir diğer tarihi eser niteliğindedir.  Cami kapısında yazana göre bu cami Garzan Aşiretinden Murtaza bey oğlu İbrahim bey tarafından 1705 yılında yaptırılmış. Çift yollu minaresi ile dikkat çeken bu tarihi yapıyı görmenizi öneririz.

Bizans dönemine ait olan Bozikan Kalesi, Kaleyolu (Bozikân) köyündedir. Zamanında batıya ulaşımı sağlayan ipek yolunun merkezi konumlarındandı. Batman-Sason’a 25 kilometre uzaklıkta yer alan kale köklü bir tarihe ayna tutmaktadır. Hasankeyf Kalesi ise Bizanslılar tarafından M.S.363 yılında yapılmıştır. Doğu tarafında Bizanslıların yaptığı en güçlü kale olarak kaynaklarda yer alır. 300 yıllık bir Bizans kontrolünden sonra kale Abbasiler, Mervaniler ve Hamdanilerin eline geçmiş ve pek çok kültürü içerisinde barındırmıştır. Mağara evler ve derin kanyolarıyla ünlü Hasankeyf Ören Yeri ise binlerce yıllık süreçte oluşan dev vadileri ile göz dolduruyor. Pers Hanedanı için dini bir merkez konumunda olan Kozluk Kalesi M.S. 416 yılında inşa edilmiş önemli bir yapıdır. Tarihe ilgisi olanların dikkatini çekecek olan kale Kozluk ilçe merkezinde bulunmakta.

Adıyaman Batman uçak bileti fiyatları

Batman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Batman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. AnadoluJet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Adıyaman’dan Batman’a ya da Batman’dan Adıyaman’a gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Adıyaman Batman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Adıyaman Havalimanı Ulaşım

Adıyaman Havalimanı, şehir merkezine 22 km mesafede olup havalimanından merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi hızlı bir seçenek olan taksidir. Havalimanında 24 saat boyunca hizmet veren taksiler yolun durumuna göre sizi merkeze en hızlı şekilde götürecektir. Araç kiralamak isteyenler için ise havalimanı içerisinde bulunan AVİS firmasından istediğiniz model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu servisleri ise havalimanından Adıyaman merkeze gitmek isteyenler için bir başka alternatiftir. Burada 24 saat Türk Hava Yolları firmasının yolcular için tahsis ettiği servisler bulunmaktadır. Ayrıca HAVAŞ’da çift yön transfer tapmaktadır.  Bu firmaları kullanarak merkeze hızlı ve rahat bir şekilde ulaşıyor.

Adıyaman Batman uçak bileti Adıyaman Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Batman Havalimanı Ulaşım

Batman Havalimanı şehir merkezine 7 km mesafededir. Bu sebeple kent merkezine geçmek oldukça kolaydır. Merkeze ulaşabileceğiniz en rahat ve ekonomi araç otobüstür. Sabah 7’de sefere başlayan otobüsler 18:30’a kadar seferlerine devam etmektedirler. Uçak iniş kalkışa göre seferler ayarlandığından herhangi bir aksaklık söz konusu olmamaktadır. Ortalama 15 dakika içerisinde yolcular merkeze ulaşmış oluyorlar.

Havalimanı önünde bulunan taksi durağından merkeze ulaşmak bir başka alternatiftir. Batman merkez havalimanına yakın olduğundan maddi anlamda da fazla yük getirmeyecektir. Özellikle ağır eşya getirenler daha çok taksi tercih etmektedir. Havalimanı servisleri ise merkezden havalimanına ve havalimanından merkeze seferler düzenleyerek yolcuları götürmektedir. Havalimanı terminal binası önünden uçuş sonrası yolcuları alan servisler merkeze kadar götürmektedirler.

Adıyaman Batman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.