Çok ucuz fiyatlarla Antalya Eskişehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz.

Antalya Eskişehir uçak bileti al!

TatilCity.NET Antalya Eskişehir uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları bilgiler de veriyor. Antalya’dan Eskişehir’e her gün uçuş yoktur. Yapılan uçuşlar da aktarmalıdır. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak aktarmalar ile beraber  2 saat sürmektedir.

Peki, Eskişehir’de nerelere gidebiliriz?

Antalya Eskişehir Uçak Bileti

Antalya Eskişehir Uçak Bileti

Türkiye’nin en modern kentlerinden birisi olan Eskişehir‘e seyahatinizde görmek isteyebileceğiniz pek çok yer bulunuyor. Porsuk Çayı belki de Eskişehir ile bütünleşmiş en önemli yer. Turistlerin en çok ilgi gösterdiği yerlerden Porsuk Çayı  etrafında oturmak dinlenmek ve bu doğal güzelliği seyretmek mümkün. Odunpazarı ise şehrin en eski yerleşim yeri. Nostaljik evleri ile dikkat çeken bu alanda hoş vakit geçirebilirsiniz.

Yılmaz Büyükerşen Balmumu Müzesini ziyaret etmek isterseniz burada pek çok devlet büyüğü, sanatçı ve sporcuların balmumu heykellerini görebilirsiniz. Alışveriş yapmak ve biraz kalabalığa karışmak isterseniz şehrin en renkli caddesi Doktorlar Caddesi’ni gezmek isteyebilirsiniz. Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı’nda ise su sporları mümkün olurken şato ve orsan gemisi gibi maketler ilginizi çekebilir.

Antalya Eskişehir uçak bileti fiyatları

Eskişehir’e seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, SunExpress, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Eskişehir’e uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Antalya’dan Eskişehir’e ya da Eskişehir’den Antalya’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Antalya Eskişehir uçak biletini sitemizden kolaylıkla alabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Antalya Eskişehir uçak bileti Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Antalya Eskişehir uçak bileti web sitemizde çok ucuz.